2733
2734

اب رو پاک کردم ..بعدش تلویزیون رو بعد پنج دقیقه روشن کردم تصویر تلویزیون عادی هس ..کسی تجربه ش داره

ایا بعدا تصویرش خراب میشه 

خواهش میکنم کمکم کنید

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر نکنم اگه میخواست خراب بشه همون لحظه خراب میشد.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
2731

سریع خاموشش کن و واروش کن. چون تلوزیون ما که آی سیش سوخت. و فعلا روشنش نکنید تا با یه تعمیرگاه تماس بگیرین یا با نماینده اش تماس بگیرین.تحت هیچ شرایطی روشنش نکنین. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بذار تا شب خشک به

خاموشش کردم روشن بود

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

روشنش نمیکردی میزاشتی یه چند ساعتی خاموش بمونه

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

سشواربگیر از دور...تاغروب روشن نکن..هیچی نمیشه

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔

بذار فعلا خاموش باشه.چون گفتی اگر تجربه دارید بگید میگم.پسرداییم  آب پاشید روی تلویزون بابام اینا و تلویزیون سوخت،البته مقدار آبی که پاشیده بود کم نبود

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
روشنش نمیکردی میزاشتی یه چند ساعتی خاموش بمونه

ترسیدم گفتم ببینم چیشده 

اره عزیزم تلویزیون ماهم دقیقا اینجوری بود صبرکن اگه تصویرش خراب شد نبرش سر تعمییر دو روز بزارش کاملن خاموش بعد دوشنش کن خوب میشه مال ماهم اینجوری بود نزدیک بود سکته کنم

برام صلوات بفرست حال روحیم خوب شه دعاتون میکنم😢🌹

روشن نکن سشوار بگیر نگران نباش هیچی نمیشه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

شما که بچه کوچیک دارید حتما محافظ صفحه تلوزیون بگیرید .

من گرفتم .

لوازم برقی خیییییلی گرونه .اگه خراب بشه آدم دیگه نمیتونه بگیره.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
2706