2733
2734

عمرا بی عوارض نمیشه 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
عمرا بی عوارض نمیشه 

حدس میزنم ولی گفتم بپرسم، غذام‌رو نصف کردم، ادای ورزش کردن هم در میارم، باز چاق شدم که هیچ دور شکمم هم ۲ سانت اضافه تر شد 😬😬😬

کیمیاگر شده ام ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدس میزنم ولی گفتم بپرسم، غذام‌رو نصف کردم، ادای ورزش کردن هم در میارم، باز چاق شدم که هیچ دور شکمم ...

ببین غذاتو نصف نکن فقط یجا غذانخور مثلا ی بشقاب برنجتو تقسیم کن بجایه فقط نهار ۴ ۵ وعده بخور

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728

چند کیلویی؟یکی از مریض های دوستم با یه قرصی به اسم بلوبری ۱۳ کیلو کم کرده بود.خواهرم برام تهران قیمت کرد ۱۰ تاش ۲۵۰ داروخونه البته

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
ببین غذاتو نصف نکن فقط یجا غذانخور مثلا ی بشقاب برنجتو تقسیم کن بجایه فقط نهار ۴ ۵ وعده بخور

تو اگه بدونی من تو‌یه مدت کوتاه چی شدم؟ بعنی همون کالری رو‌ بخورم؟

کیمیاگر شده ام ...
2738
چند کیلویی؟یکی از مریض های دوستم با یه قرصی به اسم بلوبری ۱۳ کیلو کم کرده بود.خواهرم برام تهران قیمت ...

من ۷۹/۵، قدم ۱۷۰، ولی تا دلت بخواد شکم دارم وپهلو. ۱۷/۵ کیلو چاق شدم، ۱۰-۱۲ کیلو شکم

کیمیاگر شده ام ...

سلام من از شرکت بهین دارو قرص لاغری گرفت خدایی راضی بودم محصولاتشون همه اصل و اورجینال هستند قبلا از جای دیگه قرص لاغری گرفتم اصلا جواب دهی نداشت ولی از بهین دارو قرص گرفتم توی یک دوره 12 کیلو وزن کم کردم قرصهای لاغری معروف داره اگر خواستید بهین دارو را به فارسی سرچ کنید اینم ادرس سایتشون

https://www.behindaruuu.com  اینم شمارش 

09120304263

09197142162   به همجا هم ارسال داره  من ازشون قرص جی سی گرفتم محصولات شون خیلی متنوع هستش پیشنهاد میکنم برید داخل سایتشون ببینید

عزیزم من خیلی قرص های لاغری رو امتحان کردم هیچ نتیجه ای نگرفتم چند جا هم خرید کردم اما پولم رو خوردن و واسم نفرستادن تا اینکه با سارا جون آشنا شدم واسه نوین داروطب مشاوره می ده از ایشون #ایزی_اسلیم گرفتم که کامل اشتهام رو صفر کرد و تونستم 8 کیلو لاغر کنم بعد یک دوره #بادی_اسلیم گرفتم #بلوبری و #جی_سی اسلیمنیگ هم داره که البته گرونتره متاسفانه فقط تگلرام و اتس آپ مشاوره و ثبت سفارش دارند ولی تا حالا بدقولی از ایشون ندیدم حتی یکبار تهران آدرس دادم نیم ساعته تحویل دادن واسه کیش که من هستم دو روزه می رسه

نمیخوام تبلیغ کنم اما می دونم چقدر پیدا کردن فرد مورد اعتماد و قرص اورجینال مشکله واسه همین شماره ایشون رو میزارم

09309782427

2706