2733
2739
عنوان

با نامزدشکامم چیکار کنم

158 بازدید | 8 پست

سلام من ۱۸ سالمه یه سال عقد کردم نامزدم پسر خوبیه ۱۰ سال اختلاف سنی داریم خیلی دست و دلباز ولی خیلی بهم گیر میده با اینکه تو دوران مجردی هیچ کاری نکردم و پاک پاکم ولی بازم بهم شک میکنه تلگراممو چک میکنه پیام هام و واقعا خسته شدم چند بارم در آرامش بهش گفتم از کارش خوشم نمیاد ولی ادامه داده

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

مشاوره 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما نبودی ولی شاید خودش بوده 

بهتره قبل شروع زندگی بری مشاوره 

مرد شکاک به درد زندگی نمیخوره 

باید ببینی ایشون واقعا شکاک هستند یا خیر

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2742

شوهر منم همینه البته شکاک نیس ولی گیر و سوال پیچم می‌کنه بعضی وقتا منم اهمیت نمیدم هروقت گوشیمو بخواد بهش میدم کلا خانوادگی این مدلین

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

سعی کنید رک و راست باهاش صحبت کنید و بگید که من هیچ کار اشتباهی انجام تمیدم

اگه بازم درست نشد سعی کنید جوری رفتار کنید که بدونه بیشتر از هرکسی بهش اهمیت میدید

کم کم شکش کم میشه

پیک موتوری رستوران خدا

مشاوره برید ک بعدا حاد میشه یکی از خصلتای ادما ک نباید سرسری گرفت و باهاش ازدواج کرد الان ک کردی سعی کن درستش کنی. خساست بدبینی شکاکی بدترین خصلتا هستن 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2740

خودشم تاحالا دوس دختر نداشته فقط یکی رو خیلی وقت پیش میخواسته  منصرف شده دیگه نرفته خاستگاری دوسالم خاستگارم بود تا جواب مثبت دادم خیلی تلاش کرد واسه بع دست اوردنم الان ام گیر داده باید شبکه های مجازی که توش هستی رو  حذف کنی دلش خیلی پاکه ولی من خیلی اذیت میشم

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁