2737
2739
عنوان

عدد بتا من بعد از یک روز تاخیر. هنوزم باورم نمیشه که باردار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2857 بازدید | 95 پست
مبارکه مامان خانوم😍😍😍 الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم بچه ها برای استاتر لطفا صلوات بفرست ...

الهی که به زودی مادر شی عزیزم. من ۶ ساله انتظارم. ممنونم از دعای قشنگت.الانم طبیعی باردار شدم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که به زودی مادر شی عزیزم. من ۶ ساله انتظارم. ممنونم از دعای قشنگت.الانم طبیعی باردار شدم

ممنون گلم....خدارو هزار مرتبه شکر انتظارت تموم شد

انشاءالله سال دیگه همین موقع بغلش میگیری گلم

سلام تبریک میگم عزیزم بسلامتی ، منم هفته پیش بعد سه سال بی بی چکم مثبت شد ،و مقدار بتام ۶۵۲۰ بود، رفتم سونو یک قلو بود، ان شا الله که برای شما دو قلو باشه ، نی نی هامون تقریبا همسن هستند😍😍😍😍

⁦❤️⁩او که از جان خودت دوست ترش می‌داری 👪⁦❤️⁩
2728

چون ۶ساله منتظری و حتما داردی تقویتی هم تو این سالها استفاده کردی احتمال زیاد دوقلویه

مبارکه😍😍

دعا کن منم همین ماه باردار بشم اونم دوقلو😉

وای خدا کنه 😁😁😁

ان‌شالله به سلامت بغلش بگیری🤗🤗🤗🤗

عکس بیبی چکت رو هم بزار😍😍😍

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2740
همسرم تقریبا صفر بود خودمم انعقاد خون

عزیزم خییییییلی برات خوشحالم. برا ما هم دعا کن

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
آره خیلی وقته درمان و گذاشته بودیم کنار. کلا نا امید بودیم

عزیزم انتظار خیلی سخته. 

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.

مبارکههههه گلممم ایشاالله سالم وسلامت باشین😘😘😘

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
مبارک عزیزم دلم  برای ماهم آرزو کن همین روزهارا داشته باشیم

الهی آمین عزیزم. الهی که خیلی زود خدا جواب صبوریهات رو بده

برای انعقاد خون نگفتن که تو بارداری آنوکسپاربن تزریق کنی؟ 

کلا آسپیرین که میخوردم. حالا ۵ شنبه باید برم دکترم. چرا روزی دو تا هپارین باید بزنم

2706