2733
2734
عنوان

رفتم سونو شوهرم اصلا ذوق نکرد 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظر شوهر خودتو به بقیه مردا منتقل نکن 🤣🤣

اره شوهرمن میخواست بچه اولش پسرباشه همینطورهم شد ولی من خودم عاشق دخترهستم 

فکرمیکنم اکثرامردهاپسری باشن اینجوری که ازاطرافیان شنیدم

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2728

شوهر من دختر دوست داره. وقتی فهمید پسره ناراحت شد اولش بعد به شوخی میگفت میرم برا خودم از پرورشگاه دختر میارم الان پسرم چهار سالشه. از من بیشتر دوسش داره.. روزی بدنیا اومد به همه پرستارا پول میداد خخخخخ. پسرت بدنیا بیاد انشالا. مطمئن باش شوهرت عاشقش میشه. مگه میشه مگه داریم!! پدر بچشو نخواد

خوشحالی یعنی ....
اره شوهرمن میخواست بچه اولش پسرباشه همینطورهم شد ولی من خودم عاشق دخترهستم  فکرمیکنم اکثرامرده ...

نمیدونم والا سلیقس دیگه 

منو شوهرم دختر دوست داشتیم ولی پسر شد کلا نظرمون عوض شد 

الانم تو این دورو زمونه دخترا اینقد اذیت میشن من میترسم از دختر دار شدن

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
ناراحت نباش عزیزم بعد اینکه بچه دنیا اومد خودش انقدر به بچه میچسبه بعضی وقتا تو حسودیت میشه مطمئن با ...

خدا کنه،حالا دید من خیلی ناراحت  شدم گفت سونو بعدی میام گفتم نمیخاد نیا

2740

میگم یه  سوال چرا هرکی هرجنسیتی که دلش میخواد برعکس میشه ولی برا ما همون شده🤔 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
شوهر من دختر دوست داره. وقتی فهمید پسره ناراحت شد اولش بعد به شوخی میگفت میرم برا خودم از پرورشگاه د ...

میدونم دنیا بیاد دوسش داره ،ولی الان باید منو درک کنه نباید منو ناراحت کنه،همه خانوما با شوهراشون سونو اومدن،من تنها 😢،دکترم گف همراه نداری گفتم ن😔

نمیدونم والا سلیقس دیگه  منو شوهرم دختر دوست داشتیم ولی پسر شد کلا نظرمون عوض شد  الانم ...

فرقی نمیکنه دختروپسرهردومشکلات خودشون رودارن بستگی به تربیت خودمون داره واینکه تواین شرایط به درستی کنترل بشن  

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2706