2737
2739
عنوان

باردار شدن من و رفتارای مادرم ..

847 بازدید | 40 پست

سلام 

من سه ماهه باردارم 

مادرم ن زنگی بهم میزنه حالمو بپرسه

ن یدفه تعارف میکنه بیا خونه

خیلی دلم گرفته ازش 

با اینکه میدونه ویار دارم نمیتونم غذا درست کنم 

بچه اولمه و خودمم زیاد سنی ندارم 

خیلی ناراحتم هر روز میاد تو ذهنم رفتارش

نمیدونم چیکار کنم 😔

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    

از هیچکس توقع نداشته باش و راحت زندگی کن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

اشکال نداره.حرص نخور برات خوب نیست.خدا تن خودتو سالم نگه دار عزیزم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از هیچکس توقع نداشته باش و راحت زندگی کن

آخه چطوری 

شرایطم اصلا خوب نیست 

برا بقیه خواهرام مادری کرد ولی برای من ن

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    
2731
منم همین شرایطو داشتم بیخیال بهش فکر نکن یه کم دیگه ویارت خوب میشه سر پا میشی چند هفته ای؟

یازده هفته

2738
اشکال نداره.حرص نخور برات خوب نیست.خدا تن خودتو سالم نگه دار عزیزم

مرسی عزیزم بابت دعات

آخه چطوری  شرایطم اصلا خوب نیست  برا بقیه خواهرام مادری کرد ولی برای من ن

شاید کاری کردی ناراحته؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین عزیزم من دو تا از نی نی هامو به خاطر حرف مادرم سقط کردم والان باردارم و اصلا بهش نگفتم یه دختر ۵ ساله دارم و خیلی ناراحتم که حرفش و گوش کردم و سقط عمدی داشتم الان هم که باردارم ۶ هفته خیلی مواظبشم تو به این چیزا فکر نکن از من که بدتر نیستی 

آخه چطوری  شرایطم اصلا خوب نیست  برا بقیه خواهرام مادری کرد ولی برای من ن

شاید مشکلی دارن که شما خبر ندارید

مثلا خودشون مریض هستن و نمیگن بشما

از نظر اقتصادی مشکلاتی هست که سختشون میشه شما برید اونجا

دلخور نباش

خب خودت برو، خونه پدرو مادر ک دعوت نمیخواد

وقتی خودم میرم زیاد اهمیت نمیده تو روم 

2706