2733
2734

پسرم پنج ماهشه شبا تا صبح گریه میکنه از دلدرد بردمش دکتر بهش شربت رانیتیدین وپدی لاکت داده اما تاثیری نداره چیکار کنم بخدا دیگه خسته ام اینقدر گریه میکنه شما راهی ندارین توصیه کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پدی لاکت و حتما بهش بده هر شب چون واسه تقویت سیستم گوارش و ایمنی هستش ولی زیاد تاثیری واسه آروم کردن دلدرد نداره. 

من قطره کولیکز میدم راضیم. کامی وی هم خوبه. 

یکی از این قطره ها رو براش بخر خیلی آرومش میکنه.

2738

دختر من از دوماهگی شبا تا صبح گریه میکرد دکترم بردم کلی شربت خونگی و دارم دادم زیاد اثر نکرد داییم دکتره اون بهم گفت تو‌خونت ننی درست کن مثل قدیما که طناب رو به دو تا ستون میبستن و وسطش پتو و لحاف می‌داشتند و بچه رو آروم تکون میدادن از اونا درست کردم به خدا تا نه ماهگی تو‌اون خوابید و‌کنارهاش لحاف و پتو ویذاشتم که اگه بیفته روی اونا بیفته یعنی خدایی تو فامیلا هر کی بچه کوچیک داشت اینکارو کرد و خیلی هم نتیجه داد داییم گفت از لحاظ پزشکی ثابت شده در هر دفعه آروم تاب میخوره میاد نفخ شکم گرفته میشه حتما امتحان کن