2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید ضربه وارده و سرعت غیر مجازم شرط باشه تو مدت زندان .. زن داداش من خواست ب نیسان نزنه رفت زد به دوچرخه ای😒پیرمرده هم افتاد بیچاره .

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
ی دم مرده میخواستی چقدر ساده تر باشه  با سلام وصلوات بفرستنتون خونه

یعنی چی 

انگار با چاقو و تفنگ یه نفر رو بکشی حکمت سبک تر از تصادفه می‌خواسته وسط خیابون نپره

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2728
همون ده روزو میتونست پول بده اما اونا راضی نشدن .. ولی گواهینامش اصلا باطل نشد .. تازه یه ماشین مدل ...

من بودم دیگه رانندگی نمیکردم😓 .ماشالله بهش

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
عذاب وجدان داره؟

نه کرگدن تر ازین حرفاست .. 😬

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2740
یعنی چی  انگار با چاقو و تفنگ یه نفر رو بکشی حکمت سبک تر از تصادفه می‌خواسته وسط خیابون نپره

مه اونطوری‌اعدامت میکنن پس‌این سبک تره 

شهر شما زندس اون عابر پر 

خانوادش بچش‌کس‌و‌کارش عزا دار‌ پس حکم بدیم نیست 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
من بودم دیگه رانندگی نمیکردم😓 .ماشالله بهش

همون .. الان کمتر از ۷۰۰ .۸۰۰تومن ماشین نمیشینه 😒

زیر ۹۰ روز بالاش نه 

دختر داری؟

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
شما بشنو باور‌نکن یعنی‌خود کشی‌کرده ؟ دم چهار راه راننده سرعتشو باید بیاره پایین 

من کی گفتم چهار را بوده چراغ و چراغ راهنمایی و هیچی هم نداشته چهار راه هم نبوده پریده تو لاین سرعت

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم