2737
2739
عنوان

کیا مث من نماز قضا زیاد دارن ؟

47958 بازدید | 5260 پست

سلام. 

کیا مثل مک نمازای قضا زیاد دارن و نمازای قضاشونو تاحالا نخوندن؟ 

من تا سال دوم دبیرستان نماز نمیخوندم یعنی 6 سال نماز قضا دارم. 

میخام شروع کنم هرروز همراه نماز اصلیم یه دونه هم نماز قضا بخونم. مثلا نماز صبح رو که خوندم . یه دونه هم قضاز نماز صبح بخونم. 

خب واسه من 6 سال طول میکشه!

اما بالاخره این بار از روی شونه هام برداشته میشه.. 

اگه کسی مثل من هست و دوس داره قضای نمازاشو بخونه بیاد اعلام آمادگی کنه تا با همدیگه شروع کنیم و هرروز بیایم اینجا بگیم که امروزو خوندم 

انگیزه بگیریم از همدیگه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

وای من انقدر نماز صبح قضا دارم که خدا میدونه 

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙

منو شما برعکسیم😅 من تا دبیرستان خوندم دیگه نمیخونم.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نماز قضا دارم ولی اعلام آمادگی نمیکنم تو همین 17 رکعتش موندم...خیلی هنر کنم الان رو قضا نکنم

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2738

☝🏻

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706