2737
2739
عنوان

لطفااااا کمک.... بیمارستان عسگریه اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 65999 بازدید | 105 پست
از دکترم پرسیدم گفت اگه خودم بالا سرت باشم به عنوان ماما خصوصی 1200 میشه اما اگه همینجوری بری 400 تا 600 میشه.جمعه بهم گفت بیا بستری شو .گفت خودم اون روز اونجام منم بهش گفتم پس من اون روز میگم ماما خصوصی ندارم و نمیخوام خودتون که هستین هوامو داشته باشید گفت باشه
خوشبختی یعنی♡من و عشقمو ثمره عشقمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام هلمیدا جون،انشالاه که به سلامتی زایمان کنی گلی،بعدش اگر تونستی بیا و از دکتر و بیمارستانت برامون بگو من میخوام طبیعی زایمان کنم و بین عسگریه و زهرای مرضیه موندم کدوم را برم
http://varzeshbanoo.com/
2731
سلام بچه ها من امروز رفتم عسگریه وقتی وارد زایشگاه شدم ترسیدم صدای جیغو......اصلا دیگه نمیتونستم کاری کنم شروع کردم گریه کردن و اومدم اصلا بد بود به شوهرم گفتم من میترسم منو میکشن اینا اصلا ی وضعی بودا .حالا فردا قراره دکتر خصوصی بگیرم که اون بالا سرم باشه نه اون ماما ها
حتما حتما هرجا خواستین برین به دکترتون بگین بیاد بالا سرتون اصلا من نامه دکترمو که نشون دادم اینقد بهم رسیدن بعد وقتی گفتم نه نمیخوام دکتر داشته باشم اصن دیگه محلم نزاشتن منم فرار گردم و زنگ زدم دکتر گفت فردا میام فرداصبح بیا .به خدا ادم صد میلیونم که بده حتما بلید دکتر خصوصی داشته باشه شمام همینجوری نرین بگین دکتر بیاد بالا سرتون
هلمیدا جان...پستت مال روز نوزدهم تیره..همون روز صبح من اونجازایمان کردم...خدا رو شکر همه چیز خوب بود...برخورد ماماها رسیدگی های تو بخششون...دکترم که دکتر انصاری بود...کلا همه چیز,خوب بود...درسته زایشگاش شلوغ تراز بیمارستانهای خصوصی بود ولی من نسبت به بچه اولم که توی بیمارستان سینا بدنیا اومد راحتتر بودم..چون اونجا خیلی تنها بودم.توی همه زایشگاهها صدای جیغ و درد میاد..بالاخره دارن زایمان میکنن دیگه
2740
بچه ها میشه بیاین راجع بهش بیشتر توضیح بدین ! هزینه هاش دکترهاش قیمتش این که موقع زایمان میذارن شوهر بالاسرت باشه یا نه ؟ من خیلی تعریفش رو شنیدم , الان پنج ماهمه و اونجا تشکیل پرونده دادم . اگر میشه بیاید و بیشتر راهنمایی کنید . ممنون
سلام میتونین کمکم کنین تو اصفهان کدوم بیمارستان برای زایمان طبیعی خوبه هرکی رفته راضی بوده .خصوصی یا دولتی.کدوم دکتر زنان اون بیمارستان بهتر از همه است.ممنون میشم راهنماییم کنید.
عزیزم اصلا نگران نباش من هم دکتر انصاری رو می شناسم و هم بیمارستان عسگریه بیمارستانش بد نیست تازگی ه ...

گیسو جان دکتر خواهرت کی بود؟مگه زمان زایمان زیر نظر دکتر نیست؟

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...
2706