2733
2734
عنوان

الهه برفی چرا تاپیکتو قفل کردی؟

139 بازدید | 10 پست

میذاشتی یه خرده گریه کنم زیر متن تاپیکت.😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭

واقعا احساساتی شدم عکس میمون زخمی رو دیدم که به بچه اش شیر داده قبل از مرگ چه مهر و محبتی داره به بچه اش.

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

سلام عزیزم از دست نی نی یارا ک تاپیکارو حذف نمیکنن مجبورم ک یروز خواستم برم خودم بتونم حذف کنم 😐

اره منم گریم گرفت مادرا همشوووون مهربونن همه مادرا فرشتن الهی قربون مامان گلم برم 😍😍😍😍😍

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡

منکه  از مامانم دورم یه شهر دیگه اس مامانم الهی من قربونش برم ولی هرروز بهش زنگ میزنم.

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعضی از خانمها رو دیدم که میگن واسه اینکه سینه ام بد فرم نشه به بچه هاشون شیر نمیدن ولی دم این میمون مادر گرم که مهر مادری رو به خیلیها ثابت کرده.

ای جاااان ایشالا یروزی میاد اونجا پیشت 😍

ممنون گلم

بعضی از خانمها رو دیدم که میگن واسه اینکه سینه ام بد فرم نشه به بچه هاشون شیر نمیدن ولی دم این میمون ...

وا چ حرفا من با شیر مادرم بزرگ شدم 😍❣

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
وا چ حرفا من با شیر مادرم بزرگ شدم 😍❣

نه گلم منظورم بعضی از خانمها بود که همینجا دیدم البته انگشت شمار بودن میگفتن شیر خودمونو به نینیمون نمیدیم.😔😔

2738