2733
2734

فشارش بده حال کن

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن بابا نمیشه زخم میشن😀

عه😃😃😃من دوس دارم دماغ شوهرمو فشار بدم نمیزاره😁😁

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

عزیزم دارچین با ابلیمو رو مث ماسک درست کن ولی کم درست کن در حد چند قطره آبلیمو و یه کم دارچین بعد بزار رو سیاهی ها اولش سوزش داره درحد ۵دقیقه بزار بعد بشورش من واسه سیاهی های رو بینی گذاشتم خوب بود البته اینم بگم بعدش پوستت قرمز میشه ولی بعد از یک ساعت میره☺

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
2740

من شنیدم خمیردندون بزنی به مسواک بزنی به بینی چند دیقه نگه داری بد با اب سرد بشوری.یا چسب های مخصوص جوش سر سیاه بینی دارو خونه ها دارن

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
شما انجام دادی؟

آره گلم، دوماه قبل عیدانجام دادم تاثیرش فوق العاده بود ... من روی بینی ام خیلی جوش سرسیاه داشت اصن افتضاح بودا الان بینی ام صاف و سفیده ...فعلا که برنگشته

از بین میبره واقعا

من ک گذاشتم بله رفت البته من زیاد نبودن سیاهی ها ولی بله انجام بده نتیجه میده 

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
چ جوریه دکتر پوست باید رفت بعد دیگه درست میشه هزینش چقدره

بعضی سالن های آرایشگاه بزرگ هم انجام میدن ولی من پیش دکتر پوست رفتم ... جلسه ای صد و ده تومن گرفت سه جلسه رفتم ...الان چهارماه شده رفتم هنوز بینی ام صاف و سفیده محشر بودا