2733
2734
عنوان

اگه میشه راهنماییم کنید

147 بازدید | 40 پست

سلام خانواده شوهرم تو شهر دیگه ای هستن و ما تو شهری زندگی میکنیم که خانواده من هستن تو این چهار سالی که ما ازدواج کردیم من تقریبا هر روز بعدازظهر که شوهرم میخواد بره سر کار میرفتم خونه بابام و شب میومد دنبالم یه شام میخوردیم برمیگشتیم شوهرم میگفت تنها نمونی و حوصلت سر نره

الان بچه ام ده ماهشه شوهرم میگه دیگه انقدر نرو خونه بابات بچه اذیت میشه در حالی که من تک دخترم و خانوادم واقعا دخترمو دوست دارن وقتی میرم اونجا واقعا بهم خوش میگذره آخه از صبح تنهام همه کارامو میکنم بعد تا شیش عصر دخترمم تنهایی نگه میدارم من واقعا دخترم بغلیه خیلی باهاش اذیتم 

میرم اونجا واقعا کمکم میکنن 

حالا شوهرم گیر داده که نباید بری مثلا من امروز خونه موندم ولی تا یازده شب داشتم از تنهایی دق میکردم همه کارامم کرده بودن در ضمن همیشه خونه ام تمیزه و لباسا شوهرم اتو شده و کفشا واکس زده هستن یهنی رفتنم لطمه ای به زندگیم وارد نکرده

شوهرم میگه دیگه نرو بچه اذیت میشه آخه من موندم چه اذیتی میشه اونجا انقدر بهش میرسن که وقتی دارم برمیگردم دستاشو سمتشون دراز میکنه گریه میکنه 

حالا من چیکار کنم که شوهرم گیر نده 

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اتفاقا همینوابستگی بدترین اذیته. چند وقته دیگه باهاتون خونه هم نمیاد و میخواد بمونه از شما اصرار که برگرد از مامانت اینا اصرار که بمونه اول مکافات میشه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
باهاش صحبت کن همینایی که به ما گفتی به همسرت بگو 

میگم ولی اون میگه چند روز بمونی عادت میکنی ولی من طاقت ندارم اگه خودش خونه باشه مشکلی ندارم ولی من با بچه ام تنهام

تیکر تولد یکسالگی دخترم
آخه چطوری؟😢 لطفا راهنماییم کن آخه شوهرم یازده شب برمیگرده

خب برگرده عزیزم مگه چیه؟ فکر کن دوسه تا بچه داشته باشی بازم هرروز میخوای بری خونه بابات؟

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...