2737
2734

من خودم واقعا مشکلی ندارم !! 

البته به شرطی که با ادب باشن ....

نباید خیلی نگاه جنسیتی داشت بالاخره همه مون قبل از اینکه مرد باشیم یا زن انسانیم ، میتونیم فقط به عنوان یه هم نوع فارغ از جنسیت به هم کمک کنیم ....  

ولی دیروز یه تاپیک زدم در مورد نگرانی از آینده یه آقایی اومد برام شرایط اقتصادی کشورو توضیح داد دو سه نفر خیییلی بد باهاش صحبت کردن !! 

بیچاره دلم سوخت براش !! 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه حدخودشونو بدونن من مشکلی ندارم

تو این ۵ سالی که اینجام فقط دوتا کاربر مرد هستن حد خودشونو میدونن فقط

بشخصه کاری ندارم همکلام هم نمیشم باهاشون

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

با اینکه مشکلی ندارم اما احساس نا امنی میکنم گاهی 

مخصوصا سر حرفای خصوصی ما خانما و یا عکس دادنامون

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2738

از یه مرده اینجا خیلی بدم میاد 

خیلیم محبوبیت داره 

حااااالم از تاپیکاش 

امضاش ک فک میکنه کیه بهم میخوره 

فک میکنه خیلی جنتلمنه جنتلمنه😁

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

منم مخالف نیستم 

اتفاقا خوبه باشن راجب بارداری و ... اطلاعاتشون بره بالا 

خانومشونو بیشتر درک کنن 

فقط مودب باشن با اسم خانم نیان 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706