2737
2734

چون تحقیقات علمی نشون داده که در بعضی موارد مصرف آسپرین دوز پایین به بارداری و جلوگیری از سقط کمک می‌کنه. برای همه اینطور نیست ولی دکتر شما فکر کرده ضرری که نداره پس تجویز کرده.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا شاید هم علت سقط قبلی شما رو می‌دونسته و بر اون اساس فکر کرده آسپیرین در آینده کمک می‌کنه. ولی بعید می‌دونم این مورد باشه. به خصوص اگر سقط در هفته‌های اول بوده دکتر نمی‌دونه دقیق علت چی بوده. برای احتیاط تجویز کرده.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2731

احتمالا برا اینکه فشار شریاناتو کم کنه. تو اوایل بارداری فشار شریانای رحمی زیاد میشه و بعد با بالا رفتن سن بارداری کم میشه. شما که سقط داشتی میخواستن خیلی زود فشارش رو کم کنن. من باردارم ولی چون فشار شریانام زیاد بود و کم نشد بهم اسپیرین دادن

2738

من دو تا سقط داشتم.بعد سقط هام آسپرین نخوردم ولی بعدش که آزمایش های سقط مکرر و دادم و معلوم شد مشکل انعقادی دارم تو بارداری تا هفته ۱۲ آسپرین خوردم

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706