2733
2734
عنوان

مثبت شدن کیت اعتیاد

798 بازدید | 10 پست

سلام خانما شوهرم چند وقت پیش اعتراف کرد گاهی اوقات تفریحی تریاک میکشه و گفت کمکش کنم و قول داد سمتش نره منم دیشب یهویی گفتم بریم کیت اعتیاد بخریم اصلا مخالفت نکرد و بعد گفتم نمیخاد من بهت اعتماد دارم گفت نه بریم بخریم خیالت راحت شه خلاصه خریدیم و خودش گفت جلو چشمت آزمایش میکنم که نگی اب قاطی کردم خیلی به خودش مطمئن بود ولی تست ۱ خط قرمز اومد که نشونه مثبت بودنه و قسم خورد که اصلا طرفش از همون روز نرفته و گفت ظهر یه مسکن خورده نمیدونم به خودش که خیلی مطمئن بود و قسم خورد نمیدونم راست میگه یانه؟؟منم گفتم باشه الان دودلم بنظرتو دروغ گفته بهم 

بخاطره مسكنه

گمون نميكنم دروغ گفته باشه

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخاطره مسكنه گمون نميكنم دروغ گفته باشه

عاشق امضاتم

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

کیت اعتیادو از داروخانه گرفتین؟

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...
2738
آره عزیزم

ممنون

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...
عاشق امضاتم

عزييييزمي🤗❤️❤️🌈🌈🌈🌈

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

استامینوفن کدئین شاید خورده!

داداشم دماغشو عمل کرده بود مسکن میخورد! برا کارش باید تست اعتیاد میداد که مثبت شد! و داداشم که اصلا اهل این چیزا نیس! که تو ازمایشگاه پرسیده بودن مسکن خورده بودی قبلش؟ 

و دوباره ازمایش گرفتن ازش و مسکن رو از نمونه با دستگاه جدا کرده بودن و جواب واقعیش منفی شد

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞