2733
2734

انقد بهت وابسته بودم انقدددد دوستت داشتم .... فکر میکردم عشق ما تکه .... افسانه ایه .... فکر میکردم از اول عالم به قاعده ای که ما همو دوس داریم کسی عاشق نبوده .....

یه دختر پر شور و احساسی و عاشقققق ... آفتاب مهتاب ندیده ... که دلم برا شوهرم میرفتتتتت

تحمل یه لحظه دوریتو نداشتم .... کنار تو اروم میشدم ..... عشقتو بااااااور داشتم .... چه قد خوب بود اون روزا عاشقت بودم هرچند اذیتم میکردی .... ولی الان چی؟ الان تو خوبی! ولی من دیگه مُردم 😭😭😭 من دیگه حسی ندارم .... ۱۰ روزه ندیدمت و از اینکه دلم برات تنگ نشده وحشت میکنم

چی به سر اون قلب عاشقم اوردی؟

چه قد کارت پستال برات درست میکردم با اشتنباخ و لاک و منجوق رنگی ❤❤❤

چه شعرایی ... چه متنایی ... که برات ننوشتم ...

اون مشاور روحانی رو بگو که پا به پای دلم و با تک تک درد دلام اشک ریخت ...

ولی الان چی؟ عین یه تیکه سنگ شدم.

اصلا بلد نیستم عاشقانه باشم. یه جمله عاشقانه بلد نیستم بگم، چه برسه به شعر، مناسبتا رو با کادو و نهایتا چندتا شمع سروتهشو به هم میارم

این روزا نگام میکنی نگامو میدزدم. چون سال ها برای غرق نشدن تو چشمای مغرورت، مجبور شدم نگامو ازت بدزدم.

چون خیلیییییی خوب بلد بودی جواب نگاهای عاشقانه مو با بی تفاوتی و سنگدلی بدی.

‌خلاصه تبریک میگم منو بریدی از خودت💔💔💔

فقط این وسط دلم برا پسرمون کبابهههههه

وگرنه که دل نیست کبوتر که چو بخاست نشیند

از گوشه ی بامی که پریدیم پریدیم

😭😭😭😭😭😭

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

چی شده عزیزم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بارون داره میزنه اینجا تو کجایی کجایی کجایی

آخ دلم لک زده واست تو چرا خسته نمیشی از جدایی

همیشه سوالم این بود که چرا خسته نمیشی از جدایی 😭😭😭😭

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چی شده عزیزم

شوهرم ....

خوبه ها

ولی یه اخلاق بد داره

اونم قهرای طولانیه

تو این ۱۲ سال هر طوری بگی رفتار کردم تا درست بشه یا خودم عادت کنم. نشد که نشد

😕😕عاشق شدی ازدواج کردی  حالا پشیمون شدی 😥

سنتی ازدواج کردیم عاشقش بودم

ولی انگار اشتباهی بود عشقم 😭😭😭

خدایی مشاور روحانی باهات اشک ریخت؟😐

آره

بعدشم منو به برادرش که تو رادیو بود معرفی کرد برا کار رادیو 😅

کسی بوده که نسبت به عشقش سرد شده باشه بعد دوباره خوب بشه؟؟؟

من قلب عاشقمو میخوام من نمیخوام انقد بی تفاوت و سرد باشم

سنتی ازدواج کردیم عاشقش بودم ولی انگار اشتباهی بود عشقم 😭😭😭

😔😔عب نداره بخاطر بچت کنار بیا ..ببین برو مشاوره 

یه کاری کن دوباره مثل قبل باشین .یکم تلاش کن .انشالله دروس میشه

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2706