2737
2739
عنوان

خیلی بیشعور تشریف داری احمق خانم

3418 بازدید | 85 پست

واسش با کمال احترام گفتم بچه ی منو حق نداری دعوا کنی ( ۳سالشه) وقتی با دخترت دعواش میشه 

اگه بچت بچه ی منو میزنه بخاطر بزرگواریم چیزی بهش نمیگم‌تو هم حق نداری پسر منو دعوا کنیو هلش بدیو سرش داد بزنی جلو جمع ( همه رو دوستانه و در کمال احترام گفتم ) و من رو تربیت و احساسات پسرم حساسم و نمیذارم هرکسی بیاد و دادبیداد کنه سرش

اخرش واسم نوشته موفق باشی با خنده 🤬

بعدم اومدم دیدم همه پیامامو پاک کرده 

چرا بخودش اجازه داده دست توی پیامای من ببره🤬🤬🤬🤬

چه رفتاری داشته باشم باهاش؟

اینبار اگه سر پسرم داد زد چیکارش کنم ؟

خیلی شوهرمم بهش تذکر داده اینبار خودم دست بکار شدم 

حالا رفتارم چجوری باشه؟

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐فکر کردم دوباره دعوا شد تو‌سایت

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2738

کییییییی

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

کی پاکیده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706