2733
2739

سلام ۲۱روزه زایمان کردم، شکمم نسبتا زود کوچک شد اما سیاه شده و پراز ترک قهوه ایه و کف دستمو بالاتر از نافم میذارم یه دردی حس میکنم میخوام بدونم رنگ پوستتون بعد زایمان چقد طول کشید برگرده و این درد طبیعیه؟ گاهی ک دراز کشیدم حس میکنم رحمم اون تو معلقه و انگار اینور اونور میره کسی تین احساسات رو داشته؟

اره عزیزم طبیعی

ولی من شکممم ترک خورده خیلی بد شده مثله ژله😕😕😕😕

واسه دردهاش طبیعی باید استراحت کنی

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زایمانت سخت بود؟

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2728
2738
نه عزیزم من نداشتم نه شکمم سیاه شده نه رحمم معلق😐 یعنی چی اخه من خیلی راضی بودم

برای زایمانتون چه کارایی کردین؟ که خوب بوده؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
زایمانت جطور بود؟ برش و بخیه هم داشتی؟

زایمانم درد داشتم ولی خب مامای خصوصی گرفتم و اینا ولی بچم ۴۱۰۰بود و حسابی زور زدم یه تایمی، برش و بخیم داشتم ولی الان چک کردم بخیم افتاده و جاش ی گوشت قرمز اومده انگار داره پر میشه

برای زایمانتون چه کارایی کردین؟ که خوب بوده؟

کلاس رفتم ورزش میکردم نامرتب البته

به شکمم پماد ماستلا روغن زیتون میمالیدم

خیلی کار خاصی نمیکردم به بدن هر کس بستگی داره

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
نه عزیزم من نداشتم نه شکمم سیاه شده نه رحمم معلق😐 یعنی چی اخه من خیلی راضی بودم

نمیدونم والا مثلا رو کمر خوابیدم میخوام ب پهلو بشم حس میکنم تو شکمم ی چیزی یکم جابجا میشه

کلاس رفتم ورزش میکردم نامرتب البته به شکمم پماد ماستلا روغن زیتون میمالیدم خیلی کار خاصی نمیکردم ب ...

خواهر یا خانواده نزدیکتون هم  زایمانشون خوب بوده؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706