2737
2734
عنوان

توروخداباتجربه های نوزاد بیان

169 بازدید | 24 پست

بچم ۳۵ روزشه ۶ روزه شکمش کارنکرده دکتر گف گوش پاک کن چرب کن تحریک کنم کردم نشد بازم ترنجبینم دیشب دادم تا الان کارنکرده شوهرمم نیس دوباره ببرم دکتر چیکاکنم کمکم کنید

عزیزم.گوش پاککنو وازلین بزن بریز داخل مقعدش شکمشو باروغن زیتون بهشکل عقربه ساعت بمال پاهاشو به طرف شکمش ورزش بده 

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه گوش پاککن جواب نداد روغن یا گلیسیرین تو سرنگ بریز به مفعدش تزریق کن البته بدون سوزن و مقدار کم سریع شکمش کار میکنه

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
2738

من خودم یه دختر سه ماهه دارم چند روز که پی پی نمیکنه شکمشو با روغن زیتون چرب میکنم با پاهاش دوچرخه میرم مقعدشو با گوش پاک کن روغن زیتون چرب میکنم ولی تا چند تا قیسی میخورم سریع پی پی میکنه

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
2706