2733
2734
عنوان

پهلو به پهلو شدن زیاد در بارداری

895 بازدید | 8 پست

سلام...دوستان من موقع خواب خیلی از این پهلو به اون پهلو میشم..البته آروم اینکارو میکنما..ولی چون استراحت مطلقم و بدنم درد میگیره شاید صد بار جا به جا میشم..خطرناک نیست برای بند ناف؟

من همیشه اینکارومیکردم آخرشم بندناف پیچیده بود دورگردنش خودشم جنین بریج بود موقع زایمان سه تا دکتر اومدن بالا سرم با احتیاط کارمیکردن

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود

اگه سن بارداریتون زیاده یکم خطر داره بند ناف دور گردن نوزاد بپیچه البته توپهلو به پهلو شدن های سریع و بی دقت 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن عزیزم پهلو ب پهلو شدن اروم حتی زیاد مشکلی ایجاد نمیکنه و اصلا ربطی ب بند ناف نداره..بندنافی ک دور گردن جنین میپیچه حاصل ورجه وورجه های زیاد خودشه و اصلا بااین چیزا این اتفاق نمی افته

2740
پیپرونی یعنی باید چیکار کنم؟  

باید بلند شی بشینی بعد روی اون پهلوت بخوابی اصلا نباید بچرخی مخصوصا شما ک استراحت مطلقی حتما حتما حتما بلند شو بشین بعد ب پهلوت بخواب دخترخاله شوهرم چون میچرخیده بدون ک بلندشه بشینه بند ناف پیچیده دور گردن جنین بخاطر ک خون نرسیده به مغزش مغز بچه ناقص شده هفت ماهه ب دنیاش اوردن با هزار بدبختی الان بچش عقب مانده ذهنیه