2733
2739
عنوان

قرص ال دی و پریودی سبک

1153 بازدید | 5 پست

سلام دوستان عزیز. ازتون راهنمایی میخوام. ماه پیش رفتم دکتر، بعد از انجام سونو گفت کیست داری و برای از بین رفتن کیست ها بهم برای دو ماه قرص ال دی داد که مصرف کنم. بسته اولش چهارشنبه تموم شد. دیشب قبل از افطار چنان درد پریودی داشتم که رفتم دیدم ببخشید چند قطره خون قهوه ایی رنگ داره میاد. از دیشب هم که پد گذاشتم هیچ خبری نیست ولی میرم دستشویی روی دستمال تیکه خون قهوه ایی میبینم. به نظرتون چیه؟ خیلی نگرانم. لطفا راهنماییم کنید. ضمنا ماه قبل 27 فروردین پریود شدم ولی الان 5 روز زودتر شده!!!

من ابجیم دوتا کیست بزرگ داشت رفتیم دکتر ال دی داد گفت پشت سر هم بخور اونم میخورد و پیاده روی میکرد یه بسته رو خورد بعد زیر شکمش درد میکرد یه روز که رفت پیاده روی برگشت رفت دستشویی اومد بیرون گفت درد دارم خونریزی شدید بعد پریودیش  خیلی سنگین و زیاد بود گذشت تا هفت روز گذشت و ما فهمیدیم کیست بوده دیگه معلوم بود کیسته از ترشحاتش دومی هم هنوز یه دو ماهی میگذره داره قرص میخوره فقط 

گلی 11 منم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم میخورم 6 ماهه

ولی ماه دوم پریودم به قدری زیاد بود که لخته ازم میومد بعد رفتم سونو گفت کیست کوچیکت بوده خارح شده

اما هنوز یه کیستم خیلی بزرگه آب نمیشه انقدرم این قرص ها چاقم کرده 

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2731