2733
2739
عنوان

مامان های کم سن بیان

2757 بازدید | 51 پست

وایییی اصلا خوابم نمیاد، بیایین حرف بزنیم

مامان های کم سن از حس و حال مادر شدن بگین؟ خودتون اقدام کردین یا ناخواسته بوده؟ تو چند سالگی مامان شدین؟

مامانا خوابن....بچه دارن😂

سر بر شانه خــدا بگذار...تا قصه عشـــق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشـــت، به رقص درآیـــی....💃قصه عشق انســان بودن ماست،اگر کسی احسـاســت را نفهمید مهم نیست💘...سرت را بالا بگیر و لبخـــند بزن،فهمیـــدن کار هر آدمـــی نیست...

نمیدونم گمه یا نه توی بیست سالگی مادر شدم تحت درمان بودم دو سال

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خوابم نمیبره، کلا با ساعت آمریکا تنظیمم، شبا بیدار روزا خواب

منم همیطور...😐😐😐

گفتی مامانا ..من یبار ناخواسته باردار شدم...بعد سقط شد..

سر بر شانه خــدا بگذار...تا قصه عشـــق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشـــت، به رقص درآیـــی....💃قصه عشق انســان بودن ماست،اگر کسی احسـاســت را نفهمید مهم نیست💘...سرت را بالا بگیر و لبخـــند بزن،فهمیـــدن کار هر آدمـــی نیست...
نمیدونم گمه یا نه توی بیست سالگی مادر شدم تحت درمان بودم دو سال

چرا ایقد زود

2738

@مامان_کوچولو16ساله    

بدو بیا باهات کار دارن

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
من اولین بار 17سالم بود ناخاسته باردارشدم😍خیلی حس خوبی بود اما سقط شد نی نیم😓 18سالمم ک شد یکی د ...

منم تابستون 19 سالم تموم میشه میرم تو 20 سالگی،شهریور میشه یک سال که ازدواج کردیم، خودمو همسرم خیلی بچه دوست داریم اما نمیدونم با درس و دانشگاه میتونم یا نه، از برخورد اطرافیانم میترسم دعوام کنن که زوده

من هشت ماهه عروسی کردم نی نی مدارم😊

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
2706