2733
2734
عنوان

لنزطبی رنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 37 پست
والا من چشمام یه خورده انحرافم داره البته چشمام آستیگماته عینک که نباشه روچشمم تارمیبینم دورو بعدچشم ...

خب مال منم همینطوره . بعدلنزکه میذاری چشمات صاف میشه دیگه؟ 

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه پس من الان ازپیامت اسکرین گرفتم که یادم نره مارکشو واقعا مرسی دستت دردنکنه

قربونت میتونی توی نت هم مارکش بزنی ...من چشمام واقعا حساسه و برا عروسی ام استرس داشتم اخه چشمام خیلی ضعیف بود بدون عینک نمیبینم  لنز هم تا حالا نذاشت بودم ... خدا خیرش بده که این مارک رو بهم معرفی کرد

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2731
تاحالالنزنذاشتی؟ اگه خریدی وامتحان کردی خبرشوبه منم بده .مررررسی

تاحالاگذاشتم اولا خیلی میزاشتم البته تودوران بلوغ ۱۴ ۱۵ ساله بودم خیلی دلوجرئت داشتم الان یکم میترسم چندساله نزاشتم البته لنزایی که میزاشتم طبی نبودن

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
قربونت میتونی توی نت هم مارکش بزنی ...من چشمام واقعا حساسه و برا عروسی ام استرس داشتم اخه چشمام خیلی ...

آره منم جدیدا چشمام ضعیف ترشده خواهر

ببین منم لنز گرفتم بی رنگ طبی ۸۰ رنگی ۱۳۰ ولی الان خواهرم پرسیده بود زیر ۴۵۰طبی رنگی خوب نداشتن...با اینکه قیمتا تو قم نسبت به جاهای دیگه ارزونتره ...من هزینه عمل ام ۲تومن شد با عینکو داروهاش البته من تو موسسه چشم پزشکی جوادالائمه ک خیلی معروفه و بهترینای ایران توشون هس عمل کردم ولی چون خیریه اس ارزونتر از جای دیگه اس.پیش دکتر مدرسی فرد عمل کردم تو نت بزن ببین چقد کارش خوبه ..اتفاقا  یه دختره همون روز باهام عمل کرد ۱۹سالش بود  بعد ۱۸میشه عمل کرد ولی ۲۳به بعد بهتر جواب میده...منم چشام استیگماتم داشت

💝😍عشق واقعی پیدا نمیشه،ساخته میشه😍💝
2738

البته الان دیگه لیزیک نمیکنن روشش قدیمیه لازک و فمتولیزیک میکنن...لازک ۲تومن میشه فمتو لیزیک ۴/۵با دارو و عینک ۵تومن ولی اذیتش خیلی کمتر از لازکه و چش اصلا برنمیگرده...

ببین منم لنز گرفتم بی رنگ طبی ۸۰ رنگی ۱۳۰ ولی الان خواهرم پرسیده بود زیر ۴۵۰طبی رنگی خوب نداشتن...با ...

خیلی خوبه واقعا اگه جواب بده چون گفتن سنت کمه بزاربیشترشه جواب بگیری

البته الان دیگه لیزیک نمیکنن روشش قدیمیه لازک و فمتولیزیک میکنن...لازک ۲تومن میشه فمتو لیزیک ۴/۵با د ...

چه خوب اینارونمیدونستم خوبه این تاپیکو زدم خیلی خوب راهنماییم کردین بچه ها مرسی عزیزم بابت راهنماییت

من استفاده میکنم... اره واقعاااا راضیم... ولی فقط یکم نگران الودگیش و اینا بودم ک فهمیدم میتونم از ...

بعد توگرما وایناهم نبایدباشم؟؟

مثلا کناز آتیش واینستا ک حرارت ذغال بزنه به چشمت یا مثلا سشوار کلاهی بزرگا ک تو ارایشگاهها هست با لنز زیرش نشین جای دیگه مورد نداره  

2706