2726
عنوان

لنزطبی رنگی

207 بازدید | 37 پست

سلام دوستان تاحالا کسی ازشما ازلنز طبی که دیگه نخوادعینک بزنه رنگیشو استفاده کرده؟چه جوریه؟راضی بودین؟

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مرتب از بی رنگش استفاده میکنم ولی کیفیتاش یکیه رنگیش برا مجالس بله بی اندازه راضی ام

جدی چه عالی بعد واسه خوابیدن واینا باید دربیاریم دیگه؟اونوقت چندگرفتید شما؟

2728

من هردوشو داشتم بی رنگ و رنگی ...خیلی خوبه مخصوصا تو مهمونیا من برا عروسیم رنگیشو گرفتم خیلی خوب بود ولی خداروشکر ۳ماهه لازک کردم از شر عینک و لنز راحت شدم خدایا شکرت ...توروخدا زودتر برید عمل کنید راحت شید 

💝😍عشق واقعی پیدا نمیشه،ساخته میشه😍💝
من هردوشو داشتم بی رنگ و رنگی ...خیلی خوبه مخصوصا تو مهمونیا من برا عروسیم رنگیشو گرفتم خیلی خوب بود ...

خیلی خوبه خداروشکر والا منم قراربودلیزیک کنم گفتن بزارسنت یکم بیشترشه ۱۹ سالمه

یه سوال چشمات انحراف داشته باشه لنز بذاری مثل عینک عمل میکنه و صاف میشه؟ تجربه ای دارین؟

والا من چشمام یه خورده انحرافم داره البته چشمام آستیگماته عینک که نباشه روچشمم تارمیبینم دورو بعدچشمام انحراف پیدامیکنه

جدی چه عالی بعد واسه خوابیدن واینا باید دربیاریم دیگه؟اونوقت چندگرفتید شما؟

اره مارک ایراوپتیک رو میشه 17ساعتدر شبانه روز زد غالب مارک های دیگه فقط 7ساعت میشع ..من طبی اش 4ماهه میخرم 100طبی رنگیش چهار ماهه300ولی مارک خوب دیگه هم هس یکساله؟طبی رنگی تو رنج 250اینا ..ولی این مارکی گفتم واقعا نچراله کسی متوجه نمیشه لنزه

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
اره مارک ایراوپتیک رو میشه 17ساعتدر شبانه روز زد غالب مارک های دیگه فقط 7ساعت میشع ..من طبی اش 4ماهه ...

خیلی خوبه پس من الان ازپیامت اسکرین گرفتم که یادم نره مارکشو واقعا مرسی دستت دردنکنه

2706