2752
2734
عنوان

بهترين معجزه زندگيتون چي بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 120 پست
کنکور یکی از مقاطع تحصیلی رتبه 3 شدم

افرين 🌹🌹

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بهترین معجزه زندگیم پسر وشوهرم ،دوران بارداریم مریض شدم دکترا میگفتن احتمالش خیلی کمه بتونم ادامه بدم تا آخر بارداریم اما به لطف تونستم یک ماه بعد زایمانم عمل کردم و داشتن پسرم برام بزرگترین معجزه است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الانم دوباره منتظر یه معجزم چون درگیر یه بیماری سخت هستم و از خدا شفا میخوام و امام رضا که معجزه وار ...

ان شاءالله كه خوب ميشي مثبت فكر كن و توكلت به خدا باشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
خيلي تبريك ميگم براي همه منتظرا دعا كن 

ممنون عزیزن،دعای همیشگیمه چون باتمام وجودم حالشونو درک میکنم،انشاالله به حق این ماه عزیز خدابه تمام بانوان کشورم که درآرزوی مادر شدن هستن به زودی زودفرزند سالم وصالح عطاکنه🙏

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2731
اصلاخوشبخت نیستم😞😔

واي نگو توكلت كجا رفته 

خوشبختي تو وجود خود ادمه بايد خودت بخواي تا تغيير ايجاد بشه

۱۵ سال پیش مادرم بیماری سختی رفت همه جوابش کردن بعد کلی عمل اخرم اب  پاکی رو ریختن رو دستمون من ...

خداروشكر خداروشكر 

من بعداز 6سال نازایی و5بار آیوی اف که دتاش منجر به سقط شد خدابهم یه پسر نازنین عطاکرد که معجزه خدابو ...

من ۳۷ سالمه و بچه ندارم و دارم جدا میشم ولی هر بار قرآنو باز میکنم با کمال ناباوری این آیه میاد ما. در سن پیری به تو پسری میدهیم که صالح است و تا بحال کسی هم نامش نبوده اسمش را ذکریا بگذار . بنظرم اگر روزی مادر شم این معجزه یا وعده خداس ب من چون من عاشق بچه بودم اما هرگز به شوهرم برنمیگردم

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
همسری، دختری ، خونه خریدن همش معجزه ، فقط مونده پسری بیاد 

ان شاءالله اونم مياد 

معجزه زندگی من بارداری غیر ممکنم بود در عین ناباوری باردار شدم

خداروشكر

بازم برام دعا کنید باید معجزه ای برام بشه

ان شاءالله

شوهرمو خدا دوباره بهم برگردون جلو چشمای خودم برای چن لحظه ضربان قلبش رفت خدا نصیب هیچ کس نکنه اون لح ...

خداروشكر

با وجود اسپرمای تنبل شوهرم باردار شدم.ولی الان منتظر یه معجزه ی بزرگم دعا کنید بهش برسم

خداروشكر عزيزم

اصلاخوشبخت نیستم😞😔

گلم تاپیکتو خوندم با اجازت. خودتو پیر نکن آنقدر فکر منفی نکن. اینا همش میگذره میره چون می‌گذرد غمی نیس. غصه میخوری خودتو آب میکنی. ولش کن. همه چی درس میشه عجیجم.