2737
2739
شهید یعنی در راه دین و خدا کشته شدن کاری ک شهدای ما کردن دفاع از وطن دین ناموس

هر کشوری همین اعتقاد رد دارن هر کشوری هم مردمش ناموسشن . نمیشه گفت ماخوبیم بقیه همه حرومزادن

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍
والا هر کشوری به مردمش که واسه جنگ میرن و می میرن میگن شهید . 

همه واسه جنگ میرن و بیشترم کشته میشن ولی اونی پیش خدا شهید حساب میشه که هدفش از جنگ خدا بوده و جهاد

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کشوری همین اعتقاد رد دارن هر کشوری هم مردمش ناموسشن . نمیشه گفت ماخوبیم بقیه همه حرومزادن

چرا قاطی میکنی من گفتم کسی حرومزادست؟ هر دینی شهید دادهدمسیحیت اسلام و کلا ادیان الهی هیچ کدومم حرومزاده نیستن 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
من یه بار گفتم به شهدا پناه بردمو باهاشون حرف میزنن همه اومدن زدند،انگار یا مطالعات کمه یا اعتقادات ...

هرکی کتاب سلام بر ابراهیم رو خونده زندگیش دو قسمت شده بعد اون کتاب و قبلش...خدا به هممون سعادت بده براش همچین ادمی باشیم 

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2731
چرا قاطی میکنی من گفتم کسی حرومزادست؟ هر دینی شهید دادهدمسیحیت اسلام و کلا ادیان الهی هیچ کدومم حروم ...

خدا بر دلها و بر گوشهایشان مهر زده و بر چشمانشان پرده ای  از غفلت قرار دارده است....خودتو اذیت نکن عزیزم

مگه وساطت میخواد؟  خدا خودش به درددلامون گوش نمیده واسطه میخواد؟

بله صد در صد گوش میده 

ولی من ی دعایی ک میکنم اینکه خدایا ب من رو سیاه پر گناه نکن . تو رو ب بندگان خوبت ک‌قبولشون داری دعای منو مستجاب کن 

یا بگم  شهید ..... من پیش خدا رو سیاهم و خجالت زدم . ازت میخام واسطه بشی و ب خوبی تو و از خودگذشتگی تو ب من نذری کنه و حاجتم براورده بشه 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2740
والا هر کشوری به مردمش که واسه جنگ میرن و می میرن میگن شهید . 

سلام عزیز شما میگین حتی اسم این دوشهیدو نشنیدین ولی قضاوتشون میکنین ؟

این دوشهید بخاطر درجه ایمان و تقواشون پیش خدا عزیز هستن و چون نظر کرده حضرت زهرا هستن ایشون بهشون اجازه شفاعت داده 

نمیدونم از عرفا کیو میشناسین ولی حاج آقادولابی و علامه حسن زاده  از عرفای معروف هستن شهید هادی شاگرد حاج دولابی بوده و شهیدسامانلو شاگرد علامه حسن زاده 

این دوشهیدعارف گمنام بودن و درجه ایمان و تقواشون خیلی خیلی زیاد بوده و به واسطه عشقی که به حضرت زهرا داشتن رفتن شهید شدن زندگینامشون رو بخونید میتونستن نرن و برن خارج 

خدا دعاشون رو رد نمیکنه چون تمام زندگیشون رو برای رضای خدا صرف خدمت به گرفتارا کردن 

مثلا شهیدهادی با اینکه قهرمان شناخته شده کشتی بود با لباس کهنه تو میدون باربری میکرد تا خرج خانواده های ارامنه رو بده 

با شنیدن صدای اذانش یه گروه عراقی تسلیم میشن و برای کشورمون میجنگن  

توسل به شهدا هیچ عیبی نداره عزیزم این شهدا هم  راه ائمه رو رفتن و اجازه شفاعت از خانوم فاطمه زهرا دارن 

تو این سایت خیلیها توسل کردن و واسطه خودشون و خدا قرار دادن و حاجت گرفتن جز اونهایی که اعتقاد قلبی نداشتن و برای دوستپسراشون نذرکردن جواب نگرفتن 

یا بودن کسایی که مشکلشون واقعا مشکل نبود ولی نذر میکردن که نیاز به نذر نداشت ، به تاپیکم سربزنید بخونید کامنتارو کتاب سلام برابراهیم هم درباره کرامات ایشونه 

یاعلی https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=89830672

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
اخه  خیلی تبلیغشو دیدم شک کردم

سلام عزیزدلم شهدا نیازی به تبلیغ کسی ندارن چون حرف هیچکس براشون مهم نیست جز رضای خدا ، اگه مهم بود نمیرفتن شهید بشن و میرفتن خارج 

این دوشهید نظر کرده حضرت زهرا هستن و چون درجه ایمان و تقواشون بالاست وقتی واسطه خودمون و خدا قرار میدیم خدا به حرمتشون حاجت میده 

کتاب سلام برابراهیم رو بخونید 

خیلیها تو سایت حاجت محال گرفتن گلم ولی یه عده هستن برای دوستپسر نذر کردن که هرگز نذرشون قبول نمیشه چون شهدا مخالف رابطه با نامحرم هستن و بقیه مذهبها بجز شیعه توسل رو قبول ندارن و توسل حتی به ائمه براشون فحشه ،  اینهایی که برا دوستپسر نذر کردن و قبول نشده و اونهایی که غیرشیعه هستن  تا تاپیک شهدا و حتی ائمه میشه میان کامنت مخالف میذارن تا درگیری بشه و تاپیک بترکه   

اگه حاجت داری اول از خدا بخواه اگه به صلاحت باشه خدا میده بعدش میتونی انسان پاکی رو مثل ائمه و شهدا واسطه قرار بدی ،،، 

گاهی خدا حاجتتو تو دعای خیر دیگران قرار داده 

اگه نذر داری اول از خدا بخواه و بعدش دوشهیدو صدا بزن بگو برات دعای خیر کنن ، دوستداشتی تاپیکمم بخون کامنتهای حاجت روایی رو ، الهی حاجتت روا بشه 

یاعلی https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=89830672

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
سلام عزیزدلم شهدا نیازی به تبلیغ کسی ندارن چون حرف هیچکس براشون مهم نیست جز رضای خدا ، اگه مهم بود ن ...

لطفا تو دعاتون منم یاد کنید 

مشکل دارم شدید . کار همسرم و عقد خیلی طولانی 

😞😞😞😞😞😞😞😞

سنمونم بالای سی ساله جفتمون

سلام عزیز شما میگین حتی اسم این دوشهیدو نشنیدین ولی قضاوتشون میکنین ؟ این دوشهید بخاطر درجه ا ...

علی یارت درود بر شما  واقعا هم باید برای اهداف شرعی و چیزایی متوسل شد که ادم به واسطه گرفتن اون حاجت رنگ و بوی خدایی بگیره نه اینکه بگی یا شهید هادی قسمت میدم به فلان و فلان که دوست پسرم دوباره برگرده و 10 ملیونم صلوات نذر کنید و متوسل شید من تعجب میکنم از کسایی که میدوننخواستشون شرعی نیست و وقتی جواب نمیگیرن به شهید توهین میکنن

[QUOTE=89861747]لطفا تو دعاتون منم یاد کنید  

سلام چشم عزیزم اگه قابل باشم براتون قرآن میخونم هدیه به شهدا میکنم توکل بخدا کنید 

خدا بزرگه 

یاعلی 

علی یارت درود بر شما  واقعا هم باید برای اهداف شرعی و چیزایی متوسل شد که ادم به واسطه گرفتن اون ...

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

[QUOTE=89861747]لطفا تو دعاتون منم یاد کنید   سلام چشم عزیزم اگه قابل باشم براتون قرآن م ...

خیلی ماهییییییی . خوشحال شدم بلکه از نفس شما گره از مشکلاتم وا بشه .‌خیلی خسته شدم  میترسم انقد بهم فشار بیاد کفر بگم خدایی نکرده

ممنونم ازت مهربون🌹🌺🥀🌻🌸🌼⚘🌷🌼🌸🌻🥀🌹🌺