2737
2734
مگه ممکنه؟؟؟؟؟ فقط از خدا بخواین و بس

از اونا ک‌نمیخان 

اونا رو واسطه قرار میدن 

چون از بندگان خوب خدا محسوب میشن 

یجور واسطس خانمی

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
کی هستن من نشنیدم؟؟؟ واسه چی شهید شدن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2690509/توسلی-که-همیشه-موجب-حاجت-روایی-من-شده?page=1

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اونا ک‌نمیخان  اونا رو واسطه قرار میدن  چون از بندگان خوب خدا محسوب میشن  یجور ...

واسطه فقط پیامبر و امامان همین 

اونا معصوم بودن فقط 

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍
2731
من نگرفتم چهل هزارتام صلوات فرستادم بابا الکیه فقط خدا بخواین خدا گفته بدون واسطه منو صدا بزنین

مهم اخلاص و اعتقادته هنگام توسل ...اگه خالصانه بهشون قول ندی و عمل نکنی و فاکتور های توجهشون رو رعایت نکنی با 4ملیون صلوات هم کاری نمیکنن. خدا گاهی وقتا صدای ما گناهکارا رو نمیشنوه باید با حنجره انسانهایی که پیشش ابرو دارن صداش بزنیم

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
واسطه فقط پیامبر و امامان همین   اونا معصوم بودن فقط

طبق آیه قرآن در سوره بقره شهدا زنده اند و عند ربهم یرزقونند 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2740
واسطه فقط پیامبر و امامان همین   اونا معصوم بودن فقط

اونا ک مرتبه بالایی دارن 

ولی گلم کسی ک از جون و مال و زندگیش  و عشقش بزنه برای مردمش معطمعنن از بندگان خاص خداست 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

من یه بار گفتم به شهدا پناه بردمو باهاشون حرف میزنن همه اومدن زدند،انگار یا مطالعات کمه یا اعتقادات چون فرق شهدا رو با ادمای معمولی که میمیرن کسی نمیدونست شهدا زنده اند و نزد خدا روزی میگیرند معنیش این نیس که اون دنیا دارن روزی میگیرن اونجا که همه بهشتیا روزی دارن فرقش اینه که شهدا در دنیا اثر دارند یعنی در تمام مشکلات کمک میکنن لطفا کتاب شهید هادی رو مطالعه کنید و خودتون رو از نعمت وجود شهدا بی بهره نکنید 

مهم اخلاص و اعتقادته هنگام توسل ...اگه خالصانه بهشون قول ندی و عمل نکنی و فاکتور های توجهشون رو رعای ...

منکه  اعتقاد ندارم خدا هم خودش گفته بی واسطه صدام کنین من فقط به خدا پناه میبرم انشالله مشکل همه حل شه

شماهم گرفتین؟میشه بپرسم مشکلت چی بود

کمرم درد میکرد نذر کردم اگه خوب شدم ۱۴هزار تا صلوات بفرستم به نیتش فرداش  کمردردم خوب شد🙂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
والا هر کشوری به مردمش که واسه جنگ میرن و می میرن میگن شهید . 

شهید یعنی در راه دین و خدا کشته شدن کاری ک شهدای ما کردن دفاع از وطن دین ناموس

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
منکه  اعتقاد ندارم خدا هم خودش گفته بی واسطه صدام کنین من فقط به خدا پناه میبرم انشالله مشکل هم ...

بله در  تمام حاجات  و در اخر باید خدا بخواد تا اجابت بشن و اولین و اخرین خودشه. اما ما تقلب میکنیم به جای خودمون یکی دیگه رو میفرستیم پیش خدا خواستمون رو بهش بگه که از ما پیش خدا بیشتر ابرو داره و خدا روش رو زمین نمیندازه. الهی امین عزیزم