2733
2739
عنوان

بنظرتون بعد از مرگ چی درانتظارمونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 51 پست
منم با تمام وجود به برزخ و حساب و كناب و قيامت اعتقاد دارم ولي مطمئنم خيلي خيلي قسنگ تر از اين دنياس ...

چطورمطمئنی دنیای دیگه هست

دردم از یار است و درمان نیز هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب آن سوی مرگ را بخون از جمال صادقی. خیلی خوووبه. اخه ما تا یاد داریم همیشه از عذابش برامون گفتن. ...

مرسی از پیشنهادت عزیزم.من دوس دارم کتابی بخونم که بادلیل و منطق بگه دنیای دیگه هست

2731
وای نگومیترسم 😨😨😨😨فکرکنم نکیرومنکرمنتظرمنن بگیرن ببرن جهنم اونجابسوزم جزعاله بشم 😱😱😱😱😱

نه بابا چه خبره مگه.اگه دنیایی باشه خیلی زیباست

یاد یه روایت از حضرت علی افتادم ( منم فقط شنیدم صحت این روایات رو نمیدونم) که گفته دنیا اندازه آب دهان هم برام ارزش نداره! 

پس ببین اونور چیه که دنیا با این همه داستان و قشنگی و ... براشون انقدر بی ارزش بوده. اونا به بعد مرگ آگاه تر بودن

2740
بچه ها دوست منم دو روزه مرده  براش فاتحه بخوانید  خیلی غصه اشو میخورم یعنی الان چه وضعی ...

خدارحمتش کنه عزیزم منم یه دوستمو ازدست دادم چندسال پیش.سخته واقعا

خب منم فکر میکنم اون چیزی نیست که گفته میشه ..ولی دوست دارم اون چیزی باشه که فکر میکنم ...کلا فکر کر ...

من درگیراینم آیاهست؟یااگه هست همینه که میگن بقیه

چرااحساس میکنم اون دنیااین چیزی نیست که بهمون میگن

من میترسم از همش 

نمیخوام هیشکی توی این دنیا بمیره همه باشن و. زندگیشونو کنن 

خیلی بده 

تا میای یه چیزی از دنیا بفهمی وقتش باشه یا نباشه میمیری 

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود......