2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من راجع به هست یا نیستش نظری ندارم ولی اگه حق انتخاب داشته باشم دوس داشتم اونور چیزی نباشه و مرگ پایان باشه هم برای جسم هم روح 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

به نطر من زندگی در آرامش بی دغدغه پیش کسایی که دوستشون داریم من دوست دارم اینطوری باشه ...ولی میدونم خیلی متفاوت تر از این حرفاست تا دم در بهشت بریم هنر کردیم🤣🤣🤣🤣

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

کتاب آن سوی مرگ را بخون از جمال صادقی. خیلی خوووبه. اخه ما تا یاد داریم همیشه از عذابش برامون گفتن. تو اون کتاب از ارامشش نوشته. و اینکه در کل اون دنیا نتیجه اعمال این دنیاست

الهی به امید خودت...  

رو به رو شدن با خدایی که از شرمندگی گناهامون نمیتونیم تو چشای مهربونش نگا کنیم 

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

چه فکرایی میکنی؟من اصلا فکرمو مشغول این حرفا نمیکنم.سعی میکنم الان خوب و مهربون و کمک کننده باشم

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

دوس دارم اون دنیا باشه برم بهشت. خوشگل و جوون بمونم و یه عالمه سیب زمینی سرخکرده بخورم😋

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
من راجع به هست یا نیستش نظری ندارم ولی اگه حق انتخاب داشته باشم دوس داشتم اونور چیزی نباشه و مرگ پای ...

آره منم بعضی وقتا دوس دارم اینجورباشه.پایان تمام سختیا بدیا حتی خوبیا

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706