2733
2734
عنوان

بیت کوین

433 بازدید | 23 پست

بچه ها من درباره بیت کوین یه سری مطلب خوندم و یه چیزایی دسگیرم شد که واحد پول مجازی هست و کی ارائه دادش و ماینر استخراجش می‌کنه و برای شروع باید به حساب بیت کوین و والت داشته باشی امااااا اگه کسی بیشتر از این می‌دونه بگه دقیقا چجوری بدست میاد...خوب من یه حساب باز کردم بعدش باید چیکار کنم چجوری باید معامله انجام بشه وقتی ماینر ندارم...لطفا هرکس وارد هست به زبان ساده توضیح بده .از آقایون محترم هم اگر کسی اطلاعاتی دارن بفرمایید ممنون میشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من میتونم وقت بذارم و دنبال مبلغ بالا هم نیستم مثلا حدود چقدر میشه در یک ماه

خرید ماینرو نمی دونم قانونیه یا نه

فقط چندین تا ماینر باید داشته باشی که سریع تر بشه

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم

یه دستگاه داره مثل کیس کامپیوتره هر کدوم حدود 3میلیونه یه طوری هست که میشه چندتارو بهم وصل کرد اینا شبانه روز  برق میزنی کار میکنه و یه پردازش هایی میکنه که بیت کوین میسازه.... شما یا میتون بیت کوین اماده بخری یا خودت بسازی...اینا جمع میشه و توی دنیا یه قیمت مشخصی داره ..میشه تو اینترنت فروخت و تبدیل به پول کرد مثلا یه اشنا تو خارج داشته باشی اون برات پول رو تو جسابش بگیره و بفرسته!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2738
اگر میخوای ازش دراند داشته باشی باید ماینرداشته باشی و بیت استخراج کنی .با نرم افزار و کامپیوتر خیلی ...

می‌دونم آگهی فروش ماینر زده ۳۰میلیون بعد نگهداریش هم که یه شرایط داره مثکه باید کولر روشن باشه چون حرارتی بالاست من برای شروع می‌خوام بدونم وارد چه سایتی باید بشم چیکار باید کنم

خرید ماینر غیر قانونی هست؟

نه چرا غیر قانونی باشه اتفاقا یکی از راحهایی که اقای ر.حانی در نظر داره واسه گرفتن پول توسط بیت کوین هست... چون از طریق بانک و دلار تحریم هستیم میتونیم بیت کوین بخریم و به یه عده تاجر بده اونا پولش کنن خارج کشور بیارن ایران

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
یه دستگاه داره مثل کیس کامپیوتره هر کدوم حدود 3میلیونه یه طوری هست که میشه چندتارو بهم وصل کرد اینا ...

صرافی هم داخل همین کارو می‌کنه و چنج میشه میریزن حسابت .من می‌خوام بدونم بدون ماینر فرایند تولیدش چجوریه یعنی چی معامله انجام بشه دقیقا چیکار باید انجام بدم همین

می‌دونم آگهی فروش ماینر زده ۳۰میلیون بعد نگهداریش هم که یه شرایط داره میگه باید کولر روشن باشه چون ح ...

عزیزم من در مورد سایتش نمیدونم .ولی ماینر و چون اطرافیانم گذاشتن اطلاع دارم .هر دستگاه ماینر هم الان حدودا ۴ ملیون تومنه و درامد هر دستگاه ماهیانه حدودا یک ملیون البته با قیمت الان بیت و دلار

نه چرا غیر قانونی باشه اتفاقا یکی از راحهایی که اقای ر.حانی در نظر داره واسه گرفتن پول توسط بیت کوین ...

اینطور که متوجه شدم امریکا کانادا و امارات خودپرداز بیت کوین هم دارن.پس غیر قانونی نیست؟! اوکی حالا من باید چیکار کنم بدون ماینر و از طریق چه سایتی چکاری باید انجام بدم برای یه درآمد حداقلی

عزیزم من در مورد سایتش نمیدونم .ولی ماینر و چون اطرافیانم گذاشتن اطلاع دارم .هر دستگاه ماینر هم الان ...

ممنونم عزیزم.اگر کسی از طریق سایت می‌دونه منو راهنمایی کنه

2706