2733
2739
عنوان

خانوم های مشهدی لطفا بیاین

722 بازدید | 33 پست

سلام دوستای گلم . خانوما بین شما کسی هست که برای فیلمبرداری روز پارت یا همون فرمالیته لباس تهیه کرده باشه و الان بخواد بفروشه یا کرایه بده ش ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من لباس پارتم چون رفتیم فضای باز خارج از شهر از انواع پشه و مگس بگیر تا خار و برگ و گل چسبیده بود بهش افتضاح اصلا بعد دود رنگی هم واسه عکس میزاشتن نگم که لباسم ابی و قرمزم شده بود خیلی خسته کننده هم هست استارتر حتما کفش راحت بگیر 

2740
من لباس عروس اجاره کردم ارزون ولی چون خیلی کثیف میشه لباس خودم و نبردم ولی خیلی ها یه پیراان سفید سا ...

اره عکسای پارت خیلی قشنگه  . لباس عروس الان گرون شده کرایه ش . بعضی جاها اشانتیون میدن اما هزینه خشک شویی میگیرین . من برای کسی میخوام که بهش اشانتیون دادن اما گفته باید ۴۵۰ پول خشکشویی شو بدی . قرار شد براش بگردم اگر شد کمتر براش دربیاد .میخوان بیان مشهد برای پارتشون ما فیلمبرداری کنیم براشون

اره عزیزم یه پیراهن ساده ساده 

من چون قرار بود بیشتر عکسا مال پارتم باشه لباس عروس گرفتم البته خیلی هم بهتر شد اما واسه ساقدوشام همون روز که اومدن کرپ حریر گرفتم پیراهن ساده دوختم خیلی شیک شدن کرم رنگ تاج گل طبیعی و دسته گلم خودم درست کردم خودم تاجم و دسته گلم فرق داشت با ساقدوشم

برو بازار مجد یا خسروی لباس ارزون زیاد دارن ساده من از احمد اباد مزون خودم گرفتم واسه پارتم بهم پارس ...

اره اخه برای کسی میخوام که مشهد نیست قراره دو روزه بیاد و برگرده 

اره عکسای پارت خیلی قشنگه  . لباس عروس الان گرون شده کرایه ش . بعضی جاها اشانتیون میدن اما هزین ...

تو بازار مجد مفت دارن میدن پارسال ۱۰۰ تومان میداد البته من نگرفتم اما قشنگم بود فقط چون چند بار پوشیده شده بود پایین بود قیمتش سفید ساده ساده بود ساتن یه دونه هم داشت شنی ساده سفید بدرد پارت میخورد واقعا