2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهرررین راه حل اینه روغن دنبه بزنی شبا تو نایلون بزاری عالیه سفید و نرم  میشه

تا چند وقت؟ ولی خیلی بو میده، مامانم خودش درست کرده الان زدم به کمرش دستامو شستم ولی بازم بو میده...

2731
سیب زمینی رو یا رنده کن یا برگه برگه کن بزار روزانوهات یا بکینی یا زیر بغل روزی سه بار 

مرسی عزیزم

مادرم شماره نظام مهندسی ندارد ولی از من ویرانه با حرف هایش یک آدم نو میساز
تا چند وقت؟ ولی خیلی بو میده، مامانم خودش درست کرده الان زدم به کمرش دستامو شستم ولی بازم بو میده...

به صورت مداوم استفاده کنی بستگی به تیرگی داره ولی تغییراتش رو خودت حس میکنی 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2738

سفیداب و کیسه بلافاصله که اومدین بیرون زینک بزنین 😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
من سیب زمینی خامو سفید آب و امتحان کردم خوب بوده الان یدست شده دوماهه مرتب دارم میزنم

سفیدآبو چه جوری استفاده میکنی؟

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است
واقلا سیاهیو می بره؟  من مدت هاست چربش می کنم اما بی فایده بوده

بله حتی زیر بغل هم سفید میکنه😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
روزی یک بار کافیه؟

نه اوایل دو تا سه بار بزن بعد که دیدی داره بهتر میشه کمترش کن

2706