2737
2734
عنوان

معلما دبیرا یا کسانی که اطلاع دارید لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 52 پست
من قبلش2700، با مدرک ارشد، همش تو روستا بودم

روستا هم هستم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
وای سی سال ب کنار این دوروزو چجوری میخوای بگذرونی😂😂

واویلا خخخخ شده برم پزشک معتمد باز نمیزارم اخه میدونی روزها وسال های آخر خیلی سخت میگذره شنیدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حکم قبلیت چند بوده؟

وایسا برم نگاه کنم بیام 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
حکم قبلیت چند بوده؟

پیداش نکردم عزیزم احتمالا دادمش اداره برای درخاست انتقالی، شما حکم قبلیت چند بود که حکمم و باز گرفتم مقایسه کنم باهاش، اخه اینجا چند مورد بودن رفتن از دوستاشون  که شهر های دیگه بودن پرسیدن که هم سابقه خودشون بودن بعد دیدن حقوق اونها بیشتره بعد کارگزینی شهرمون رو شکایت کردن حکم ها درست شد البته با تصویر حکم کارگزینی دوستاشون که داشتن دستشون پر بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیداش نکردم عزیزم احتمالا دادمش اداره برای درخاست انتقالی، شما حکم قبلیت چند بود که حکمم و باز گرفتم ...

بعید میدونم بتونن دست ببرن تو.حکم، مگر اینکه از بی دقتی اشتباه بشه، من حکم قبلیم 3198، بوده با طبقه 11، رتبه خبره

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
بعید میدونم بتونن دست ببرن تو.حکم، مگر اینکه از بی دقتی اشتباه بشه، من حکم قبلیم 3198، بوده با طبقه ...

ممنونم عزیزم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738