2737
2734

سلام من سی ویک اردیبهشت نرفتم مدرسه بعد رفتم دکتر بخاطر گوشم که عفونت کرده بود دکتر هم دارو داد هم گواهی حالا نامه اومده که گواهی ات رو باید ببری پیش پزشک معتمد، از خدا بیخبر آموزش پرورش شهرمون تو این گرونی پزشک معتمد هم به هزینه مون اضافه کرد، میگم خبر ندارید برای تایید گواهی ویزیت میگیره پزشک معتمد یا نه؟ 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
شما دانش آموزی؟

ن دبیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر گواهی ام رو از خدا بیخبر ها تایید نکنن کسر حقوق میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

الهی بگردم برای همه معلما

من مادرم معلم بوده خودم درجریانم چقدر مردم ناسپاسن و به معملا سخت میگذره

اگه متخصص باشه پزشک معتمد حدود پنجاه فک کنم اگه عمومی باشه که همون سی

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

چقد اموزش پرورش مزخرفه

برادرشوهرمنم دیسک کمر پیدا کرده 

بند ه خدا رو صدجا فرستادن

اداره ی ما همکارم ی عمل ساده صفرا انجام داد  ی ماه استعلاجی از دکتر ش گرفت همون شد نه پزشک معتمد اداره نه هیچی نداریم

برد تامین تایید کردن

اما دوستم نمیدونم هزینه پزشکتون رو 

ولی فکر نکنم خیلی باشه 

درضمن کارمند چرا بده هزینه پزشک رو ؟

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
چقد اموزش پرورش مزخرفه برادرشوهرمنم دیسک کمر پیدا کرده  بند ه خدا رو صدجا فرستادن اداره ی ما ...

آخه اینا هیچی تقبل نمیکنن میترسم ویزیت سی هزار تومنی باز ازم بگیره چون نه بیمه درست حسابی داریم نه هیچی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
الهی بگردم برای همه معلما من مادرم معلم بوده خودم درجریانم چقدر مردم ناسپاسن و به معملا سخت میگذره ...

اگر بخاد ویزیت بگیره همون جا برمیگردم خودم حقوقم روزی هفتاد تومنه بخام دو.جا ویزیت هم بدم همون بهتر 

کسر حقوق کنن خاک بر سرشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی دونم، حالا برا یک روز چرا مدیرت غیبت فرستاده اداره؟ مدیر ما هیچ وقت برا یکی دو روز نمی فرسته

چون خیلی بی انصافه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ا پ غیر از حقوقاسرماهش هیچ چیز دیگه نداره

دقیقا هیچ مزیتی نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معلومه که بی انصافه

یعنی دیکه واقعا از همکارای شهرمون خسته شدم غیر از دخالت تو زندگی شخصی واز اونور سنگ انداختن جلو پای غیر از خودشون هیچی ندارن، خدا لعنتشون کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706