2737
2734
عنوان

سزارین با بیهوشی کامل یا اسپاینال

2316 بازدید | 103 پست

سلام خانمای عزیزم

یک سوال از کساییکه تجربه سزارین دارن داشتم. بیهوشی کامل بهتره یا اسپاینال؟من راستش خودم از اسپاینال میترسم. اولا از آمپولش، ثانیا از اینکه بیهوش نیستم و اتفاقایی که میفته رو میبینم و در نهایت از عوارضش.

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

منم بیهوشی کامل ترجیح میدم اما نمیدونم چرا همه بیهوشی موضعی انجام میدن

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

خب بیهوشی بگیر. الان همه میان میگن بی حسی بهتره ولی خب وقتی ادم میترسه چرا خودش رو زجر بده و تا مرز سکته بره. منم میخوام بیهوشی کامل بگیرم، حالا هر عوارضی میخواد داشته باشه. اقا بنده یک عدد ترسو هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دو بار سزارین با بیهوشی داشتم کاملا راضی بودم

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

واسه من اسپاینال بود با اینکه کلی تو اون محیط استرس داشتم واقعا راضی بودم صدای بچه رو ک شنیدم کلا استرسم قطع شد. 😍😍 

من از بیهوشی میترسیدم . 

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
منم بیهوشی کامل ترجیح میدم اما نمیدونم چرا همه بیهوشی موضعی انجام میدن

نمیدونم شاید مثلا میگن عوارض بیهوشی کامل بیشتره. یا بعضیا میخوان بهوش باشن وقتی بچه به دنیا میاد  

2738
خب بیهوشی بگیر. الان همه میان میگن بی حسی بهتره ولی خب وقتی ادم میترسه چرا خودش رو زجر بده و تا مرز ...

اختیارش با خودمونه عایا؟

من بیهوشی موضعی بودم عالی بود

تو بیهوشی کامل شما لحظه طلایی تولد (سرچ کن راجع بهش بخون) رو از دست میدی و این اصلا خوب نیست 

اتفاقاتی که میفته اصلا ترس نداره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
من تجربه عمل بی حسی داشتم.هیچ ترسی نداره.اما بعدش سر درد وحشتناکی داشتم.. نمیدونم برا زایمان چی رو ا ...

اگه بعد از سزارین راه برید سر درد میگیرین بعد از چند ساعت باید راه برین اجازه نمیدن

بیهوشی عمومی به مراتب عوارضش بیشتره  و تا زمانی که بچه به دنیا نیومده پزشک نمیتونه مرفین بزنه& ...

مرفین برای چی میزنن مگه؟

بهوش اومدنت چطور بود؟

مثه از خواب بیدار شدنه مشکلی نداره

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
2706