2752
2734

سلام 

ديشب قرار بود جاريم اينا با دايي شوهرم بيان خونمون 

كه شد امشب 

حالاامشب تولد جارى هست و من ميدونم 

به نظرتون چى كنم ؟

تعداد رای : 59
نظرسنجی
فقط كيك بخرم براش
19
32%
كادوى كوچيك براش بخرم
8
13%
جارى كيلو چند مونا بلا
14
23%
تو خوبى كن براى جارى ودر دجله انداز تا بعدايه جا حالت وبگيره😂😂😂😂
18
30%
🧿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به هرکی خوبی کنی ناخوداگاه توقعت ازش میره بالا و کوچکترین حرکتشو بی احترامی میبینی و از کاری که براش کردی پشیمون میشی و از خودت بدت میاد. پس نکن😆

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

اگه رابطه معمولیه و قبلا هم ازین لطفا نکرده بهت یا کادو نمیده واسه تولدت و اینا، خب نیاز نیست کار خاصی بکنی، یه تبریک کافیه

اما اگه از این مناسبات دارید که خب یه کیک بگیر یا بنداز یا یه کادو بگیر

من از اینکارا برا خواهرشوهرن و بچه هاش انجام دادم و دقیقا شرایطم مثل شما بود. قرار بود بیان مهمونی ولی عقب افتاد و مصادف شد با تولدشون . منم براشون تولد گرفتم ولی الان مثل چی پشیمونم. چون حتی یکبارم کارم رو تلافی نکردن حتی دعوت شامی که کرده بودم رو پس ندادن. و خیلی راحت تولدای من و شوهرم رو نادیده میگیرن، حتی اگر دعوتشون کنیم

2706