2733
2734
عنوان

به نظرتون بیخودی عذاب وجدان دارم؟

252 بازدید | 16 پست

دوستم گفت یه کلیپ از خودت بفرست برای تولد دوستمون زینب که نزدیکه. تو کلیپ تولدشو تبریک بگو تا یه کلکسیون از تبریک بچه ها درست کنیم زینب خوشحال شه

بچه ها من و زینب خیلی با هم خوبیم... ولی نمیخواستم از خودم فیلم بگیرم. من حتی یدونه کلیپم از خودم تو گوشیم ندارم و بدم میاد از قیافم😕

بهش گفتم جوش های وحشتناک زدم نمیتونم متاسفانه فیلم بگیرم. البته دروغ هم نگفتم اما احساس عذاب وجدان دارم

بعد این دوستم اخلاقش جوریه پس فردا نمیره به زینب بگه سپی به این دلایل کلیپ نفرستاد، میگه نخواست و بهونه اورد

چیکار کنممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن چیز خاصی نگفتی زیاد حساسی 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

خودت یه سری عکس تولد نتی جمع کن براش کلیپ درست کن صدای خودتو بذار بعدم اس بده جریانو بگو بهش بعدم چرا از خودت بدت میاد کرم بزن جوشاتو بپوشون صورتتو با صابون بشور شبا محلول ضد جوش بزن تا پوستت خوب بشه

پسرمو یه صلوات مهمون کنید که حالش زودتر خوب بشه
2738
یه وقت سوءتفاهم نشه

ن عزیزم اگه خیلی صمیمی هستید فک نکنم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706