2737
2739
عنوان

بچم دو ماهشه

468 بازدید | 30 پست

دکتر برا حساسیت و نخوابیدنش شربت هیدروکسی زین داده.بهش میدادم خوب بود تقریبا .امشب تو سایت گفتن عوارضش کند ذهنی هست.منم امشب بهش ندادم ترسیدم خداییش.الان باز شده مثل قبل.گریه های شدید.نمیدونم چیکار کنم ؟

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی سایتیا بیشتر از دکتر میفهمن؟؟؟؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728

یعنی انتظار داری اصلا گریه نکنه و همش بخوابه؟

این چجور مادری کردنه؟از این چرت و پرتا نده به بچه

مادر شدی باید سختی شو تحمل کنی

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

چیکار کنم خوب.خیلی ترسیدم 

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 
یعنی انتظار داری اصلا گریه نکنه و همش بخوابه؟ این چجور مادری کردنه؟از این چرت و پرتا نده به بچه ما ...

والا من تحمل میکنم .بچم گریه میکنه دلم بیشتر برا اون میسوزه.

عزیزمممم پیش دکتر الکی نبریدش اخه بچه دوماهه این داروووووو اخه

کولیک داره احتمالا دلش درد میکنه تا 3 و4ماه ادامه داره خودش خوب میشه این دارو فقط خواب اور بوده وبچه میخوابیده ببرش یه اطفال خوب کی ها گریه میکنه اگه از دم غروب جیغ هاش شروع میشه تا نزدیکای صبح واز صبح تا شب هم ناله میکنه کولیکه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738

والا دکتربه دختر منم وقتی سه ماهش بود تجویز کرد به خاطر حساسیت پوستی 

طفلی بچم خارش شدید پوست داشت

همین روشو خوندم که زیر دوسال توصیه نمیشود منم شربتو ندادم

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍
والا من تحمل میکنم .بچم گریه میکنه دلم بیشتر برا اون میسوزه.

اره میدونم چی میگی من خودم کشیدم درکت میکنم مادرو بچه هردو داغون میشن

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
عزیزمممم پیش دکتر الکی نبریدش اخه بچه دوماهه این داروووووو اخه کولیک داره احتمالا دلش درد میکنه تا ...

الانم همینجوره ی سره داره گریه میکنه

اینجور داروهارو نباید یدفعه قطع کنی بچه اذیت میشه.دکتر به دختر من برای حساسیت و ریفلاکس کتوتیفین داد همه تو سایت میگفتن خیلی دارو بدیه و اینا. به دکترش گفتم دعوام کرد گفت به حرفای مجازی توجه نکن این دارو برای بچه تو لازمه. دوماهم خورد حالشم خوب شد بعض این بود در اینده اسم بگیره خدای نکرده