2737
2739

روز دوقلوها به شما و دست گلای خوشگلتون مبارک باشه پیشاپیش

میدونم چقد سخته  همزمان ۲ تا بچه رو شیر دادن و عوض کردن همزمان مراقب ۲ تا بچه بودن خرید کردن جفتی از هرچیز  وقتی مدرسه میرن همزمان مجبوری دوتا دیکته بگی مشق ۲تاشون رو باید همزمان نگاه کنی توجهت باید در ان واحد رو دو نفر باشه 

شبا هر کدومشون اصرار میکنن او تخت کنارشون دراز بکشی همیشه سر دستشویی رفتن دعواشون میشه ولی همه این سختی ها می ارزه به این که یهوووییی مامان ۲ تا بچه خوشگل بشی 😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممنون خانمی من مامان دوتا پسر دوقلوی نه ماهه ام.

امیرمهدی و مهدیار.

چندمه روز دوقلوها؟

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

پریس جان. یادمه یه دفعه گفتی واسه بچه هات پرستار۲۴ساعته داشتی. میشه بگی پرستارتو از کجا استخدام کردی؟منظورم اینه ک از اقوامتون بود یا از موسسه ای جایی؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738

همسرم با خاهرش دوقولوان

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706