2733
2734
الهیییییییی. از این خشک مذهباااااا ایییش بدم میاد. حالا باید چیکار کرد؟ راه ندن به جهنم. بچسب بهشوهر ...

خخخخخ شوهركرده طلاق گرفته

اخه عشقم وقتي شوهرم بخواد بره خونه مادرش من نميتونم جلوشو بگيرم وقتي نميبينتش خيلي خوبيم حتي ي زنگ بهش بزنه عوض ميشه

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
خخخخخ شوهركرده طلاق گرفته اخه عشقم وقتي شوهرم بخواد بره خونه مادرش من نميتونم جلوشو بگيرم وقتي نميب ...

ایشالا خیر نبینه اون مادرشوهری که بخواد زندگی بجه اشو خراب کنه بگو اخه ایکبیری کوری نمییبینی پسرت خوشبخته. زنش حامله بزار زندگیشونو کنن دیگه ول نمیکنه چندساله ازدواج کردی؟ بچه ات بیاد به امید خدا اوضاع بهتر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا خیر نبینه اون مادرشوهری که بخواد زندگی بجه اشو خراب کنه بگو اخه ایکبیری کوری نمییبینی پسرت خو ...

ايشالا سر دختراش بياد

برج ٦ميشه يكسال☹️☹️☹️

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2728
ایشالا تا بفهمه.الهی دختر توکه تازه عروسی .ولی خوب کردی گزاشتی زود باردار شدی

چ فايده عشقم ي طفل معصومو بدبخت كردم 

انقد نفهمن شوهرم رفته گفته بارداره زنم ميگه دروغه اينجوري ميكنه ك ما قبولش كنيم منمم گفتم تحفه نيستيد ك اينجوري ميگيد ب شوهرم گفتم فربالگري و نشونش ميدادي تا تهمت نزنه

چ فايده عشقم ي طفل معصومو بدبخت كردم  انقد نفهمن شوهرم رفته گفته بارداره زنم ميگه دروغه اينجور ...

یاخودخدا چی دروغه؟ بارداریت؟ یا اینکه تهمت دیگه؟؟؟؟؟ اگه تهمت دیگه اس الان از همین جا انگشت شصت پامو میکنم توچشم مادرشوهرت احمقت

یاخودخدا چی دروغه؟ بارداریت؟ یا اینکه تهمت دیگه؟؟؟؟؟ اگه تهمت دیگه اس الان از همین جا انگشت شصت پامو ...

خخخخخ ن بارداريم ميگه دروغ ميگ ك بارداره😂