2733
2739
عنوان

نامزدی+ رفتار

326 بازدید | 14 پست

خیلی حالم بده نامزدم روزی یه بار فقط یا اس میده سلام خوبی؟ یا رنگ میزنه کلا تایمش ۱۰ثانیه  ک اونم انقد خشک میحرفه ادم دوط داره زود قطع کنه  هی بهش میگم یکم محبت کن چیزی نمیگه باز دوباره برمبگرده ب حالت خشکش  اصن بدرفتاری نمیکنه و شکاک نیست ولی بی توجهه میگ کارم سنگینه(جلوبندی ماشین  روزی پنج تا ماشین پشت سر هم باز میکنه از نزدیک کارشو دیدم واقعا سخته ولی دلیل بی محبتی نمیشه) درکم کن بزار این دوماه تموم شه بریم خونمون دوروزه زنگ میزنه ج نمیدم نیم ساعت بعد جواب اسشو میدم فقط میگم سلام خوبم حال اونو نمیپرسم..  اونم نمیگه چته چی شده  چرا سرد شدی ....انگار ن انگار..  یک خرداد تولدمه فک نکنم اصن یادش باشه.. چهل روزه عقد کردیم..

شما بودید چه جوری رفتار میکردید درست شه؟؟؟

اینو بگم دست خودش نیست پدرش ب مادرش محبت نکرده بلد نیست مثل بچه ها میمونه میگ نازم کن بوسم کن خب منم میخاممم 😥 منم انجام میدم ولی اون ن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کسی که محبت کردن بلد باشه و بخواد برات وقت بذاره هــــــــــــــــــــر جوری شده وقت میکنه بپذیر که ...

چیکار کنم اخه تو فامیل ما طلاق و بد میدونن از اونطرف دوسش دارم بخاطر اون نمیتونم تحمل کنم این رفتاراشو

با قهر چیزی درست نمیشه یبار ببوسش بعد ناز کن براش دستتو ببر ببوسه بهش بگو تا تکرار کنه هرچیزی ک دوستداری 2 حالت داره یا درون گراست یا بلد نیست درون گرا باشه کار زیادی از دستت بر نمیاد بلد نباشه میتونی راهش بندازی 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
چیکار کنم اخه تو فامیل ما طلاق و بد میدونن از اونطرف دوسش دارم بخاطر اون نمیتونم تحمل کنم این رفتارا ...

پس بپذیر عزیزم. شخصیتش اینجوریه. مطمئن باش حتی اگه زبونی محبت نکنه تو رفتارش بهت نشون میده. زندگیه فیلم نیست که دائم قربون صدقت بره. انتظار محبت وزنگ زدن نداشته باش سخته ها ولی حالا که دوسش داری کنار بیا

2738

شوهر منم کارگر کارخونس از همون اوایل هم اینجور بود هیچی بهم پیام نمیداد یا وقتی هم زنگ میزنه انقدر خشک حرف میزنه که حوصلم سر میره میخوام تلفن رو قطع کنم ... هر چی هم بهش گفتم درست نشد که نشد ....... حتی اگه بیکار بیکار هم باشه و ازم دور باش بازم هیچ پیامی نمیده ....دیگه باید عادت کنی ... اولا انقد من شر و شور داشتم ولی الان دیگه مثل اون شدم .....

برای یک روز هم که شده از چیزهایی که داری لذت ببر و حسرت چیزهایی که نداری نخور …
چیکار کنم اخه تو فامیل ما طلاق و بد میدونن از اونطرف دوسش دارم بخاطر اون نمیتونم تحمل کنم این رفتارا ...

عزیزم بهش بگو از یه جا مشاوره تخصصی بگیره

می تونه از اپ های مشاوره هم کمک بگیره اگه خجالت میکشه

باید یاد بگیره چون بلد نیستن

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
مطمئن باش هیچ وقت تغییر نمیکنه بدترم میشه. شوهر مزخرف خودمم همین بوده و هست.  واقعا خسته و افسر ...

دقیییقا منم همینجور شدم 

برای یک روز هم که شده از چیزهایی که داری لذت ببر و حسرت چیزهایی که نداری نخور …
2706