2737
2734
عنوان

کمکمممم کنید خب😭😭😭😭😭😭😭

204 بازدید | 27 پست

خانوما من چهل هفته ام تموم شده ولی درد زایمان ندارم اخه چیکار کنم رحمم باز بشه بخدا بریدم دیگه دوست دارم طبیعی زایمان کنم لگنم و همه چی خوبه ولی اصلا دردی ندارم .به توصیه پزشک روغن کرچک و زعفران و ....خوردم دریغ از یه سانت پیاده روی انقدر میرم که پاهام تاول زده .چه ورزش هایی و کارایی باعث باز شدن رحم میشه😭😭😭😭😭😭😭😭

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

حالت کلاغ پر بشین وراه برو

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بطن توی گوگل سوره هایی برای آسان شدن زایمان بخون ان شالله نی نی خودش سرشو میاره بیرون سلام میکنه😁

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
داشتن رابطه هم کمک میکنه دهانه رحمت باز بشه

شوهرم سرده پفیوز سنبل خان 😢

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

عزيزم اين همه صبر كردي، دو هفته هم روش. مي دونم تو شرايط شما يه روز اضافه تر هم عذابه ولي من اين دوران وو گذروندم و الان ميگم الكي عجله مي كرم. تا چهل و دو هفته صبر كن زود ميگذره

2740
عزیزم من دو هفته با توپ زایمان ورزش‌کردم خدارو شکر خیلی موثر بود هفته ۳۹ ، ۴ سانت باز شدم 

از هفته ی۳۷انجام میدم ولی باز نمیشه ک😟

حالت کلاغ پر بشین وراه برو

سخت نیست اخه؟ چندتا برم؟ 

زعفران مگه گرمی نیست ،زیاد نخور یه وقت بچه زردی میگیره  خب برو دکتر امپول فشار بزنن

نمیزنن که میگن صبر کن .نمیدونم والا بع گفته ی دکتر خوردم

بطن توی گوگل سوره هایی برای آسان شدن زایمان بخون ان شالله نی نی خودش سرشو میاره بیرون سلام میکنه😁

نمیاد تنبل خان خستم کرد😄

عزيزم اين همه صبر كردي، دو هفته هم روش. مي دونم تو شرايط شما يه روز اضافه تر هم عذابه ولي من اين دور ...

میترسم از ترس شبا نمیخاابم چون از وقتش گذشتع میترسم بخوابم تکون نخوره نفهمم یا مدفوع کنه باورت میشه تا صبح میشینم