2733
2739
عنوان

فرزند خواندگی

355 بازدید | 16 پست

خواهرم میخواد از بهزیستی یک بچه بگیره 

بچه دار نمیشن با اینکه هیچ کدوم مشکل ندارن چند بار میکرو کرده نشده میگه دیگه تحمل دارو و اینا رو ندارم

میخوام بدونم چه چیزهایی باید مد نظرش باشه 

برای درخواست و کارهاش هم همه رو کرده فقط مرحله دادگاه مونده که بچه رو واگذار کنند 

رو چه روالی بچه رو میدن چه بچه ای میدن؟

بعد که بچه رو اورد باید چکار کنه 

اینها رو برام توضیح بدید لطفا 

چون شرایط خودش و همسرش خیلی عالی بود و اشنا هم داشتند مراحل اولیه خیلی سریع پیش رفت فکر کنم تا یک الی دو ماه اینده بچه رو بدند 

جنین اهدایی نمی تونست بگیره ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ناراحت نشیدا برام سوال شده!!!

چرا سرچ نمی کنید تو گوگل؟

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
2728

خوش بحالشون. من به هر دری زدم. گفتن چون بچه دارین بهتون بچه نمیدیم. 

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

چندساله مگه تو اقدامن؟ مطمئنی هیچ مشکلی ندارن؟ مگه میشه بی مشکل🤔

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

من شنیدم مرحله دادگاهش الان نیست یه مدتی بچه رو میدن بعد چندماه میان سر میزنن اگه خوب مراقبت کرده باشن ازش اونوقت دادگاه و بعد شناسنامه و اینا یک سوم اموال هم فک کنم باید به نام بچه بزنن

2738

انشالله که خیر ببینن.یکی از اقوام ما اورد بچه یک ماهه بود الان هشت سالشه قیافش دقیقا شبیه مامانه هست کسی باور نمیکنه همون بچه هست

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

تا جایی که من شنیدم فقط یه بچه نسبت به درخواستی که توو پرونده داشتن بهشون نشون میدن و اگه با اون بچه اوکی نباشن به هر دلیلی دوباره میرن توو نوبت تا دفعه بعد که باهاشون تماس بگیرن و یه بچه ی دیگه نشون میدن

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.

عزیزم هروقت موقعش شد خودشون توضیح میدن ک چیکارا باید بکنن

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
چندساله مگه تو اقدامن؟ مطمئنی هیچ مشکلی ندارن؟ مگه میشه بی مشکل🤔

15 سال ازدواج کرده

جسته گریخته همه راهها رو رفته طب سنتی مدرن هومیو  دو سال هم با میکرو و اینا جنین تشکیل داد 

تا اون بالایی نخواد نمیشه دکترا میگن دو تاشون سالم اما خب نمیشه 

دیگه تجمل امپول و هورمون هاش رو نداره

2706