2733
2739

چكار كنم خب گيرم هم به كارام ميرسم هم فيلم ميبينم همين ميشه كه نميفهمم بعضى جاهاشو، وقت نميكنم بشينم پاش

الان فقط يه سوال دارم تامن چرا خودشو كشت؟ ميدونم تقصير سرسى هست ولى نميدونم چه خيانتى بهش كرد و چجورى سرسى مجبورش كرده يا باعث شده خودشو بكشه؟؟ ( اخر فصل ٦ )

پيشاپيش ممنونم 😁

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

😕😕😕😕

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون دختره رو سرسی باعث شد بمیره دیگه 

مارجرى؟ چرا؟

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
کدوم بود این یکی؟

كدوم يكى؟

2738
تو هنوز فصل شیشی

اره

2706