2737
2734
نمیفهمم چیه منظورت😕 معنی متابولیسم رو میدونی شما آیا؟🤔

نه نمیدونم و تاپیک زدم، میگم سوخت و ساز بدنم بالا بوده و‌چاق نمیشدم، الان چندین ماهه برعکس شده من خمونقدر میخورم و چاق میشم؟ توضیح بیشتری بدم؟ آیا؟

کیمیاگر شده ام ...
دادم عزیزم، متاسفانه یا خوشبختانه کم‌کار نبید😁

بازم خداروشکر مشکلی  نیست  

به جمع تپولوها خوش اومدی 😂😂😂😂

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نمیدونم و تاپیک زدم، میگم سوخت و ساز بدنم بالا بوده و‌چاق نمیشدم، الان چندین ماهه برعکس شده من خم ...

اولا متابولیسم ینی همون سوخت و ساز ک گفتی و میدونی، در واقع سوزوندن کالری و صرف انرژی بدن.

وقتی سوخت وساز بالاست، طبیعیه چاق نشی خب🙂

وقتی میزان سوزوندن کالری و پروتئین بدن کم میشه و به همون نسبت، تغییری تو روند تغذیه بوجود نمیاد، یعنی ۲ تا میسوزونی، در حالیکه ۵تا میخوری، خب مسلمه چاق میشی🤔🙂

2731
مرسی عزیزم، گامبالوها باید برم من با این شکم و‌پهلو البته 😂

😂😂😂😂😂

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

راهکار کنترل:

ورزش و تحرک مثه پیاده روی، کوهنوردی، شنا و ... ، مصرف غذای پروتئینی، آب خوردن، استرس پائین که خیلی موثره، خواب درست، کم کردن غذای چربی دار و ...

* خواب، استرس، فعالیت بدنی و تغذیه*

اولا متابولیسم ینی همون سوخت و ساز ک گفتی و میدونی، در واقع سوزوندن کالری و صرف انرژی بدن. وقتی سوخ ...

خب سوال من هم همین بود که میشه این متابولیسم یهو تغییر کنه؟ بعضیا میگن بعد از ازدواج ممکنه ولی من مجردم

کیمیاگر شده ام ...
2738

[QUOTE=89631058]خب سوال من هم همین بود که میشه این متابولیسم یهو تغییر کنه؟ بعضیا 

مسلمه ازدواج موثره خصوصا برای خانما.

آره، تغییر میکنه بسیار راحت و این تغییر طبیعیه اما عوارض این تغییر، ینی اینکه بعد تغییر چ اتفاقی واس بدنت افتاده مهمه؛ کمی چاقی یا لاغری زیاد مهم نیست، مثلا خدای نکرده و دور ازجون سکته های خفیف چشم گیره.

بهرحال این تغییرات شما طبیعیه.

منم تقریبا هر ۲،۳ ماه ۱ بار، یکم متغییر میشه سوخت و سازم با اینکه مجردم. اما مطمئنا ازدواج بسیار در این تغییر متابولیسم موثره خصوصا برای خانما.

اما برای همست، نه صرفا متاهلین

2706