2733
2739
عنوان

دوشب پیش با شوهرم دعوام شد😕

4466 بازدید | 33 پست

حدودا دوساله اقدامیم ولی بچه دار نمیشم ازمایش اینا رفتیم من تنبلی تخمدان دارم شوهرمم 80 درصد اسپرمش پوچه....و دکتر کلی قرصای ویتامین و تقویتی نوشت ک هم من بخورم و هم شوهرم و ماه اینده اقدام کنیم  برای امپول های اچ سی جی و لتروزول..بعد شوهرم این قرصا رو میخورد تا اینکه شبا ساعت 10 خوابش میگرفت و میکفت از این قرصاس و لی منم مصرف میکنم اینجوری نمیشم..عی کش داد گفت هفته ای ی بار میخورم هی من گفتم بابا باید هر شب بخوری دکتر گفته.و انقد حرف زد و حرف زدیم عصبانی شد همه قرصارو له کرد انداخت سطل اشغال و گفت هیچ وقت بچه نمیخام😢اخه گناه من چیه.همش میترسم چن سال دیگ سنم بره بالاو بگه تو بچه دار نشدی و فلان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا خوبه خودش مشکل اساسی داره....همش ی چیزی طلبکاره میگع همینی که هست دیگ بچه نمیخام.

شماقرصاتوادامه بده مشکل شمابرطرف بشه.همسرتم یکم حرصش بره میبینه کارش خیلی اشتباه بود.ضمنااصلادرموردبچه حرفی نزن بزارخودش پیشقدم بشه وهی هزینه کنه

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
شماقرصاتوادامه بده مشکل شمابرطرف بشه.همسرتم یکم حرصش بره میبینه کارش خیلی اشتباه بود.ضمنااصلادرموردب ...

همرو ریخت سطل اشغال😕😕😕خب من ماه اینده برم امپولامو بزنم؟؟

شوهر منم اینقدر ادا در اورد وبا اینکه همش ویتامینه اذیت میکنه ومیگه دارو ها ضرر داره .باهاش کل کل نکن تا خودش بخوره تو ارامش ازش بخواه باهات همکاری کنه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2738
چند مدل قرصه و ی پودره و  اممپولا شد 870 تومن.

منم آمپولhmjوhcjوقرص متفورمین ولتروزول براخودم 

وویتامین ای،وکیوتن،ویه مایع ویتامین براهمسرم شد۵۱۰هزارتومن.معلوم نیست نتیجه بده نده

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
شوهر منم اینقدر ادا در اورد وبا اینکه همش ویتامینه اذیت میکنه ومیگه دارو ها ضرر داره .باهاش کل کل نک ...

نه منم اکه بیاد کتبی بنویسه بچه نمیخواد و امضا کنه منم مشکلی ندارم....والا انقد خانوادش میگن میگن دیوونم کردن بعدحالا خودشم مشگل داره نازشم زیاده...

نه منم اکه بیاد کتبی بنویسه بچه نمیخواد و امضا کنه منم مشکلی ندارم....والا انقد خانوادش میگن میگن دی ...

زالو میگن خیلی خوبه اگه راضی میشه چند جلسه ببر زالو درمانی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
چ خوب من چن جا رفتم گفتن ندارن...تنبلی تخمدان داری

نه تنبلی کیست ...هیچی ندارم ولی نمیدونیم علت چیه

ایناروداده براتقویت تخمدان واسپرم همسرم سال پیش آزاسپرم دادنرمال بود دوباره نوشته.اینماه نتیجه نده میرم عکس رنگی.

نه تنبلی کیست ...هیچی ندارم ولی نمیدونیم علت چیه ایناروداده براتقویت تخمدان واسپرم همسرم سال پیش آز ...

اها عزیزم من تا یکم ورزش میکنم و متفورمین میخورم تنبلیم برطرف میشه اما شوهرم خیلی ضعیفه

2706