2733
2739
عنوان

وااااای چرا مردم اینطوری شدن؟!😕

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 36 پست
خخخخخ حالا فک میکردن منم مثل خودشون ندید پدیدم میخوام بگم اره من پسر دارم و فلان .....کلا ای کیوشون ...

منم خیلی از حرفاشونو نشنیده میگیرم...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
من هرکی هرچی دوست داشت بهش رسید بخدا از ته دل خندیدم و ذوق کردم واقعا چرا چشم دیدن خوشی همو نداریم؟!

شما هم گوش ندید وقتی میدونید که از خوشحالی شما خوشحال نمیشن هیچ صحبتی در مورد بچه پیششون نکنید. دهن مردمو نمیشه بست ..اتفاقا بچه اول پسر باشه خیلی هم خوبه ..ما خودمون دختریم بهتر درک میکنیم منظور همدیگرو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم گوش ندید وقتی میدونید که از خوشحالی شما خوشحال نمیشن هیچ صحبتی در مورد بچه پیششون نکنید. دهن ...

بخدا از وقتی باردار شدم فقط سلامتی بچمو از خدا خواستم.....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
بخدا از وقتی باردار شدم فقط سلامتی بچمو از خدا خواستم.....

ان شا الله به سلامت نی نی گلت رو بغل بگیری عزیزم.

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2731
عزیز دلم مباااارک مبااارکه ...جای همه ی بیشعورا من میگم بهت مبارکه ان شاالله صحیح و سالم بغلش کنی گل ...

ممممممنونم عزیزدلم