2737
2734
عنوان

وااااای چرا مردم اینطوری شدن؟!😕

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 36 پست
شما زياد برات مهمه بچت پسره والا اينايي كه گفتي خيلي عادي برخورد كردن

ن‌والا ولی فوری ناراحت میشن...طرف قرررررمز شده هی میگه الهی دختر باشه الهی دختر باشه😕مریضن مگ؟!

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا تو دوران بارداری من  هرکی به من رسید گفت چرا دختر نیست،خب حالا اشکال نداره بچه اولته ایشالا دومی رو دختر بیاری...!

اصلا تو فاز پسرم نبودن ...!

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2731
ببین بالا بری پایین بیای تو مملکت کوفتی ما پسر از دختر برتره

والا بخدا من میگم بچه سالم باشه ....کابوس هر شبم شده سلامتی بچم...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2740
اتفاقا من هر کی بگه بچم پسره از خوشحالی بال در میارم نمیدونم چرا  ..الانم برای شما خوشحالم. خد ...

من هرکی هرچی دوست داشت بهش رسید بخدا از ته دل خندیدم و ذوق کردم واقعا چرا چشم دیدن خوشی همو نداریم؟!

والا بخدا من میگم بچه سالم باشه ....کابوس هر شبم شده سلامتی بچم...

بیخیال اسی

وقتی باردار پسرم بودم یکی از اقوام همش بهم میگفت دختر عصای دسته مادره(خودش یه دختر داره)الان که دوباره بارداره بیشتر دلش پسر میخواد...هی روزگار همینه میگن دنیا گرده!!!

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

ولشون کن بابا من یادمه باردار بودم هم زمان با من زن دایی همسرمم باردار بود بچه من پسر بود اون دختر حالا منم اصلا واسم دختر پسر مهم نبود قبلش یه سقط داشتم فقط دلم بچه میخواست هیچ فرقی برام نداشت مادر بزرگ شوهرم تا منو میدید شروع میکرد به شعر خوندن در وصف دختر اصلا خودشون با خودشون در گیرن

بیخیال اسی وقتی باردار پسرم بودم یکی از اقوام همش بهم میگفت دختر عصای دسته مادره(خودش یه دختر داره) ...

من میگم از حسادت ...

یا هی میگن مهم اینه نووووه اول بچه ماست...خوب ب درک انگار سلطنت قرار ب بچم برسه😐

ولشون کن بابا من یادمه باردار بودم هم زمان با من زن دایی همسرمم باردار بود بچه من پسر بود اون دختر ح ...

خخخخخخخ وای خدا😂😂😂😂😂😂خود درگیری داشتن

من میگم از حسادت ... یا هی میگن مهم اینه نووووه اول بچه ماست...خوب ب درک انگار سلطنت قرار ب بچم برس ...

اصلا فازشون مشخص نیس