2737
2739
عنوان

برنامه غذایی نوزاد چهار ماهه

70467 بازدید | 43 پست

خانومایی که غذای کمکی رو از چهارماهگی شروع کردید میشه بگید از چی شروع کردین و هفته به هفته چیا دادین به نینیتون😣دختر من یه هفته دیگه چهارماهش تموم میشه البته آلرژی و رفلاکس هم داره و بخاطر رفلاکسش خوب نمیتونه  شیر بخوره اگه میشه یه برنامه غذایی کامل بهم بگین ممنون میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زوده واسه این کارا. الان میتونی مثلا از سیبزمینی و هویج آبپز که تو غذاتونه یکمی بزنی دهنش بچشه یه آب میوه هارو بدی امتحان کنه تا با مزه ها آشنا بشه

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2738
زوده واسه این کارا. الان میتونی مثلا از سیبزمینی و هویج آبپز که تو غذاتونه یکمی بزنی دهنش بچشه یه آب ...

آخه رفلاکس داره دکترش گفته از آخر 4 براش غذا رو شروع کن

خیلی زوده اما دکتر به من گفت از لعاب برنج شرو کن بعد یه هفته لعاب گندم هم اضافه کن.بعد کم کم فرنی با اب یا شیر خودت.بعدش انواع پوره و سرلاک.اما چون الرژی داره احتیاط کن گوجه و سوپ های سنگین نده.میوه هم نده مخصوصا مرکبات.سوپ هم از ماه بعد که دادی فقط هویچ سیب زمینی اب گوشت و جعفری خوب بپزه بعد میکس کن بده

باید از فرنی شروع کنی .اونم با چایخوری در حد ۲ق چ.کم کم زیاد کن  بیسکوییت  مادر هم میتونی ...

آلرژی داره نمیتونم بیسکوییت مادر یا هر چیزی که توش شیر گاو داره بهش بدم

منم پسرم هفته دیگه چهار ماهش میشه.رفلاکس داشت شدید هر شب روغن زیتون مالشی میزدم به شکمش از بالا به پایین ماساژ بدین تفریبا یه ربع تا بیست دقیقه بعد از سه شب کامل خوب شد اما هنوزم هر چندوقت یکبار این کار رو میکنم

2706